Bravarski i limarski radovi

Inox dimnjak

Veliko Vukovje


Trebam postavu inox dimnjaka. Imam kalijevu peć, i majstori su prilikom gradnje kuće prije 40 godina okrenuli Schiedel dimnjak naopako, tako kažu neki koji su vidjeli curenje, tekućina na poziciji spoja Schiedel elemenata. Držalo je dok je držalo i sada počinje curiti, savijetovali su mi da je jedino rješenje ubaciti u dimnjak inox cijev. dakle treba doći i vidjeti i dati ponudu peć je na prvom katu kuće plus visoko potkrovlje.
Sumnjam da će trebati i poslije ili prije i presložiti kalijevu peć ali otom potom sve ovisi naravno o ponudi. Dakle pitanje je:
Da li izlazak na teren i davanje ponude, se plaća odviojeno i koliko jer da bi se odlučio uopće za radove moram znati kolika je zaključna cijena tako jednog posla? Trebam izradu inox dimnjaka fi 180, visine nekih 9 metara od poda dnevnog boravka kroz kat i u potkrovlju kuće bi izlazio van kroz krov. Trebam inox dimnjak, dostavu i montažu. Trebam ponudu za inox dimnjak visine cca 8 m. Trebam ponudu za izradu inox dimnjaka, jedan za peć na kruta goriva kamin Amity izlaz 160, i drugi dimnjak za plinski bojler centralno grijanje. Oba dimnjska dužine 3 metra a nastavljaju se na zidani dio. Potrebna mi je sanacija dimnjaka, postavljanje inox cijevi u dimnjak. Dimnjak je zidan punom ciglom 12 x 24 otvor 160 mm, centralno na drva. Trebam vanjski dimnjak. Nešto najjednostavnije i najjeftinije jer će se instalirati na kuću u kojoj se ne živi stalno. Peć na drva bi se premjestila sa postojećeg dimnjaka koji nije dobar. Probio bi se vanjski zid kuće. Trebam to za slijedeću zimu. Trebam ponudu za rušenje starog dimnjaka i uradnju novog inox dimnjaka fi 200.