Inox ograda
Istra
U prilogu je nekoliko fotografija dvorišne ograde I panti, a problem koji imam je da ta dvostruka vrata od dvorišne ograde, nisu više u ravnini i ne mogu se zatvarat niti zaključavat; da budem još precizniji, vrata su se udaljila jedna od drugih barem 3-4 cm, a lijeva vrata su i “potonula” za kojih par centimetara.
Znači, trebao bih neki savjet, prijedlog ili ponudu što se može učiniti s postojećim vratima kako bi ona ponovno bila u 100% funkciji i kako bih mogao u dogledno vrijeme postaviti motore za automatsko, daljinsko otvaranje i zatvaranje.   
Također, ako kojim slučajem nije moguće ništa učiniti s postojećim vratima, trebao bih prijedlog za neku drugu opciju. Trebam izradu inox nadstrešnice iznad ulaznih vrata na kući, dužina 210 cm, širina 100 cm. Trebam i montažu nadstrešnice na kuću kao i plastike kao krova, sve to na području. Unutarnji inox rukohvat se odvojio, potrebno ga je ponovno zavarit, tražim majstora. Trebam 3 balkonske inox ograde gdje bi svaka od njih bila između dva zida. Jedan balkon je cca dužine 3 m, drugi balkon je cca 2,5 metra i treći 1,5 m. 
Visina standard, šipke paralelne bez ikakvih kerefeka. Molila bih ponudu za izradu kutnih stepenica od inoxa bez rukohvata. Dimenzija od betona do deke 280 cm, 16 stepenica. Trebam ponudu za stepenice drvo / inox, ako je moguće slanje bez montaže. Trebam izradu inox ograde.