Instalaterski radovi

Instalacija rasvjete i utičnica

Duga Resa


Trebam majstora za zamjenu ugradbene ploče za kuhanje, kombinirane plin i struja sa novom ugradbenom pločom. Trebam električara da nakon ugradnje nove kuhinje spoji na struju električne uređaje - ugradbena pećnica, indukcijska ploča, napa, perilica i postavljanje 2 plafonjere i 1 visilice. Uz to zamjena utičnica... hitno. Trebamo majstora za popravak električnih instalacija i izradu novih. Gradimo stambenu zgradu s ukupno 10 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže te smo u potrazi za pouzdanom tvrtkom za izvođenje sljedećih radova: trebamo ponude za izradu elektroinstalacija, ponudu za vodovod i odvodnju, sanitarije. Priprema media dizalica topline, podno grijanje, rashlađivanje, ventilacija. Predstavnik sam zgrade. Imamo problem s otvaranjem Vrata, osoba pozvoni, dok stanar ne uspijeva otvoriti vrata preko portafona.
Ako je moguće i popravka ulaznog stubišnog svjetla, koje se aktivira na senzor prilikom prilaska osobe. Mislim da nije riječ o sijalici, ili pregara u kratkom vremenu.
Molim ponudu i povratnu informaciju, možete li fakturirati na tvrtku zadužena za pričuvu naše zgrade. Trebam demontažu plinskog bojlera i montažu električnog bojlera, jer nam je sve na plin i ostali smo bez tople vode i grijanja. Tražim električara koji bi u što skorijem roku zamijenio razvodni ormar s osiguračima u ulazu zgrade. Plaća se iz pričuve. U prilogu su slike.