
Instalacija rasvjete i utičnica
Okučani
Trebam majstora električara za izradu elektroinstalacija. Trebam majstora za montažu ugradbene pećnice i nape. Montaža ploče za kuhanje plin i struja (samo ovlašteni majstori Plinare). Trebala bih postaviti jednu utičnicu za spajanje postavljene kamere. Na lokaciji sam u petak i subotu. Trebam ponudu za zamjenu grijača bojlera (Gorenje Tiki) u kupatilu. Trebam električara, potrebno je provesti novu elektro instalaciju, zamjenu postojećih osigurača automatskim i ugradnju FID sklopke.
Kuhinja ima cca. 40 m2. U kuhinju bi se postavilo: 1 trofazna utičnica, 15 standardnih utičnica, rasvjetno tijelo na plafonu, provuć instalaciju cca. 5 m za 6 GU10 reflektora koji će se ugradit u knauf.
Nakon završetka radova utičnica, spajanje indukcijeke ploče i rasvjete na plafon i iznad kuhinjskih elemenata. Trebam majstora za čišćenje električnog bojlera koji curi. Trebam napraviti novu utičnicu na zidu na kojem je s druge strane u drugoj sobi već napravljena utičnica. Ako je moguće, samo poprijeko napraviti novu.