Instalacija rasvjete i utičnica
Raslina
Trebam majstora za montažu termoakumulacione peći od od 2,5 kW, MK - AEG. Razdvajanje strujnog priključka na kući katnici. Dolje u prizemlju imamo glavno brojilo i stare osigurače, a gore na katu nove osigurače, fidovku i kontrolno brojilo. Također bih trebao i ponudu za zamjenu ovih starih osigurača u prizemlju sa novima i fidovkom. Znači sa shemom i atestom. To mi je potrebno kako bih mogao podnijeti zahtjev prema Hep-u za EES-om. Trebam ponudu za instalacije na obnovi kuće. Treba razvesti cijevi za vodu, žice od struje i grijanje. Predstavnik sam zgrade. Imamo problem s otvaranjem Vrata, osoba pozvoni, dok stanar ne uspijeva otvoriti vrata preko portafona.
Ako je moguće i popravka ulaznog stubišnog svjetla, koje se aktivira na senzor prilikom prilaska osobe. Mislim da nije riječ o sijalici, ili pregara u kratkom vremenu.
Molim ponudu i povratnu informaciju, možete li fakturirati na tvrtku zadužena za pričuvu naše zgrade. Trebam električara, premještanje dvije razvodne kutije. Trebam električara, svjetlo na lusteru ne radi. Svjetlo u hodniku se ne gasi do kraja, postoji napon. Prošli električar nije do kraja obavio posao, stavljen je novi prekidač koji nije cijeli, trebam električara za pregled i popravak.