-
Popravak curenja vodokotlića
Voda curi u ugradbenom vodokotliću postavljnom prije 3 god. Prilikom potezanja vode, čuo se zvuk iz vodokotlića i otad voda neprestano curi u wc školjku. Nije previše, no curi, trebam vodoinstalatera za popravak.
Šibenik
-
Ovlašteni serviser za puštanje peći na pelet u pogon
Trebam ovlaštenog servisera za puštanje u rad Centrometal peći na pelet.
Vodice
-
Popravak peći na pelete
Peć na pelete gasi se tijelom rada - pali se alarm i izbacuje dim u prostor, trebam majstora za popravak.
Vodice
-
Premještanje i ugradnja klime
Potrebno je klima uređaj 3,5 kW (star 4 godine) u prizemlju obiteljske kuće premjestiti u drugu prostoriju isto u prizemlju kuće, a na njeno mjesto montirati novu zapakiranu klimu od 5 kW. Obje klime su japanskih proizvođača.
Vodice
-
Pregled i popravak radijatora
Trebam ponudu za pregled i popravak radijatora.
Drniš
-
Zamjena pipe na sudoperu
Trebala bih zamjenu pipe na sudoperu koja curi, s novom, imam novu kupljenu pipu, montaža nove je također sa tri cijevi, jer je ispod sudopera niskotlačni električni bojler. Kada bi bilo moguće to popraviti i koliko bi koštalo?
Jezera
-
Servis na peći na pelete
Potreban mi je servis na peći na pelete Terma, ne pali.
Rogoznica
-
Zamjena slavine na umivaoniku
Zamjena slavine na umivaoniku, trebam vodoinstalatera.
Rogoznica
-
Servis motora klizne kapije
Trebam majstora za servis motora od klizne kapije marke Roger starog tri godine.
Brodarica