Instalacije klimatizacije
Križevci
Trebam električara za instalaciju 4 stropna rasvjetna tijela (trenutno je samo
žarulja postavljena) te za instalaciju kupaonske stropne ventilacije (postavljena je cijev, potrebna je ugradnja ventilatora). Tražim ponudu za hlađenje / grijanje kuće, 8 prostorija , cca 230 m2. Trebamo atest za odimljavanje stubišta. Molim kontakte izvođača koji bi mogli postaviti ventilator u prostoru WC-a (površina 2 m2). Koristio bi se nadžbukni ventilatorski kanal da se ne kopaju pločice. Taj ventilatorski kanal bi kod prozora ulazio u zid te izlazio na vanjski dio zgrade. Sam ventilator bi bio bliže vratima te se palio na istu utičnicu kao i svjetlo u WC-u.
Radi lakšeg snalaženja, šaljem sliku dijela (fotografija.jpg) gdje bi bio izlaz na vanjski dio zgrade (prije sada obrađenih špaleta) kao i skicu prijedloga sustava (skica.png).
Stan je nedavno renoviran. Stanujem na 6. katu. U ventilacijskom otvoru u kupaoni postoji račva cijevi za kondezaciju 125 mm. Račvu bi trebalo promjeniti a isto i provjeriti cijev odvoda 110 mm na krovu prema cijevi za oborinske vode. Nakon toga dovesti zatvaranje u prvobitno stanje. Račun ide preko upravitelja. Molim ponude. Gradimo stambenu zgradu s ukupno 10 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže te smo u potrazi za pouzdanom tvrtkom za izvođenje sljedećih radova: trebamo ponude za izradu elektroinstalacija, ponudu za vodovod i odvodnju, sanitarije. Priprema media dizalica topline, podno grijanje, rashlađivanje, ventilacija. Trebam popravak klima uređaja.