Instalaterski radovi

Instalacije ventilacije

Kloštar Podravski


Klima uređaj nakon 10-tak minuta rada počne jako bučati, a zvuk dolazi iz vanjske jedinice. Dok radi, klima i hladi. Starost klime je 12 - 15 godina. Vanjska jedinica je na 2. katu zgrade. Tvrtka traži servisnog tehničara. Posao je terenski i obuhvaća obilazak klijenata (velike retail kompanije) te servisiranje rashladnih vitrina.
Klijent nudi odlične radne uvjete a od iskustva traže osobu koja ima radnog iskustva s rashladnim sistemima. Planiram izvesti 2 projekta, govorim engleski i njemački, molim samo tvrtke s kojima se mogu sporazumijevati na jednom od jezika:
1. Fotonaponski sustav - moram predati projekt HEP-u i trebam tvrtku koja ga može izvesti za mene i upoznat sam s tim koju veličinu će HEP odobriti.
2. Razmišljam o ugradnji solarnog grijanja na toplovodni kotao. Mislio sam ugraditi izmjenjivač topline ispred ulaza hladne vode
3. Istom prilikom servis ili čišćenje klima uređaja. Ugradnja Snack nape i ventilacije kuhinjske nape; Izrada i ugradnja odsisne ventilacije nape; Ugradnja odsisne vertikale po fasadi visine 20 m. Trebam majstora za ugradnju ventilatora u kupaoni. Feroli klima u mirovanju 6 godina, starija. Treba za potrebe još jedne sezone dopuniti freon 407C, max. 0,43 kg. Premještaj klima uređaja iz jednog u drugi objekat, nalaze se u istom dvorištu.