Instalaterski radovi

Instalacije ventilacije

Lemić Brdo


Planiram izvesti 2 projekta, govorim engleski i njemački, molim samo tvrtke s kojima se mogu sporazumijevati na jednom od jezika:
1. Fotonaponski sustav - moram predati projekt HEP-u i trebam tvrtku koja ga može izvesti za mene i upoznat sam s tim koju veličinu će HEP odobriti.
2. Razmišljam o ugradnji solarnog grijanja na toplovodni kotao. Mislio sam ugraditi izmjenjivač topline ispred ulaza hladne vode
3. Istom prilikom servis ili čišćenje klima uređaja. Trebam majstora za godišnji servis klime marke LG. Stanujem na 6. katu. U ventilacijskom otvoru u kupaoni postoji račva cijevi za kondezaciju 125 mm. Račvu bi trebalo promjeniti a isto i provjeriti cijev odvoda 110 mm na krovu prema cijevi za oborinske vode. Nakon toga dovesti zatvaranje u prvobitno stanje. Račun ide preko upravitelja. Molim ponude. Trebam ponudu za vodoinstalaterske radovi na postavljanju tuš kade, oprema za 2 WC-a, servis plinskog bojlera i centralnog grijanja (na prostoru od 130 m2), servis 6 klima uređaja. Trebamo ponudu za postavljanje cijevi za turbo bojler na fasadu, fasadni način rada. Postoji već rupa koja služi za usis zraka no ona se ne koristi. Postoji bojler, imam postojeću sliku rupe. Montaža nape 2 x 2 m, fali mi cijev za odvod zraka dužine 4 m od lima 30 x 30 i montaža ventilatora. Podno grijanje, klima i dizalica topline za grijanje i pripremu ptv-a. Obiteljska kuća, novogradnja, ugradnja podnog grijanja, postavljanje vodova za klima uređaj i toplinsku pumpu - prema projektu, troškovnik i nacrti.