
Instalacije ventilacije
Malići
Trebam servis Samsung klime. Trebam ponudu za postavljanje klima uređaja, 2 invertora po 7,5 kW i 8 unutarnjih jedinica, zanima me ponuda komplet sa intalacijama, montažom i potrebnim materijalom i uređajima. 128 m kablova je u projektu. Ponuda ključ u ruke. Potrebno mi je ponuda komplet montaža i materijal za sustav solarne energije na kući od 230 kvadrata netto, znači, ne solarno grijanje već solarna energija. Zamolio bih za cijenu za kupolu za odimljavanje stubišta opremljenu elektromotorom i vlastitim akumulacijskim napajanjem 72 sata. Otvor na ravnom krovu iznad stubišta 120 x 120 cm. Trebam servis prijenosne klima. Molim kontakte izvođača koji bi mogli postaviti ventilator u prostoru WC-a (površina 2 m2). Koristio bi se nadžbukni ventilatorski kanal da se ne kopaju pločice. Taj ventilatorski kanal bi kod prozora ulazio u zid te izlazio na vanjski dio zgrade. Sam ventilator bi bio bliže vratima te se palio na istu utičnicu kao i svjetlo u WC-u.
Radi lakšeg snalaženja, šaljem sliku dijela (fotografija.jpg) gdje bi bio izlaz na vanjski dio zgrade (prije sada obrađenih špaleta) kao i skicu prijedloga sustava (skica.png).
Stan je nedavno renoviran. Tražim majstora za popravak vanjske jedinice klima uređaja. Vanjska jednica počne bučiti nakon paljenja, buka se pojačava i samo se isključi nakon nekog vremena. Trebamo ponudu za ugradnju nape u školsku kuhinju.