
Instalacije vodovoda i kanalizacije
Anžići
Zamjena vodokotlilća i sanacija cijevi, trebam majstora vodoinstalatera. Zamjena dva fleksibilna crijeva na kuhinjskoj mješalici, tražim vodoinstalatera. Gumb na zidu tuš kade s kojim reguliram mlaz vode kapa, ne mogu zatvoriti. Stalno kapa voda. Trebam popravak. Trebam vodoinstalatera, potrebna je zamjena kanalizacijske cijevi. Stara cijev dužine nekih 9 m treba zamjenu, između dvije šahte. Trebala bi u poslovnici obnoviti sve sanitarne čvorove. Obnova bi se odnosila na:
- zamjenu WC školjki i pisoara (imamo učestale probleme sa začepjivanjem istih te bi trebali možda sukladno tome trebalo provjeriti i instalacije)
- mjenjalo bi se u wc za kupce (2 školjke u ženskom, 1 školjka u muškom i jedan pisoar, 1 školjka u invalidskom WC-u), svlačionice (ženska 2 školjke, muška 1 školjka i jedan pisoar), wc za urede ( ženski 2 školjke, muški 1 školjka i 2 pisoara)
- zamjena tuš kabina u muškoj i ženskoj svlačionici (po dvije tuš kabine u svakoj)
- također probemi sa zaštopavanjem
- zamjena slavina za vodu (ukupno 13)
- stavljanje zaštite na zid gdje se nalaze slavine jer se od vode zid plijesni.
Molim ponude, sukladno ponudama, možemo se telefonski čuti za detalje i pregled samog objekta. Trebam dio za tuš kadu ili servisera, naime trebam kučište za kartušu mješalice tuš kabine. Trebam majstora vodoinstalatera za zamjenu wc školjke.