Instalaterski radovi

Instalacije vodovoda i kanalizacije

Pisak


Trebam majstora vodoinstalatera, u prizemlju kuće na jednoj strani zid je vlažan, mislim da pušta cijev. Trebam ponudu za pregled i sanaciju instalacija. Trebam majstora za popravak električnog bojlera, nije se htio ugasiti termostat nego je konstantno grijao zbog čega je došlo do viskog pritiska i popuštanja instalacija ispod sudopera. Provjera i po potrebi popravak instalacija ispod sudopera. Trebam majstora za zamjenu kade u maloj kupaonici s walk-in tušem. Postavljanje malog umivaonika i potencijalno zamjena WC školjke. Trebam vodoinstalatera, procurila je voda u stan ispod pa je potrebno da se vidi otkud curi i to sanira. Perilica suđa Elektrolux ESF 43010: puknuto odvodno crijevo, 10 god. stara. Štednjak kombinirani 2 + 2 Gorenje oko 5 god. star: termostat ne radi, pećnica uvijek na najjače peče. Pojavilo se probijanje vode na zidu dnevnog boravka što znači da cijev negdje pušta. Trebamo majstora za otvaranja, detekciju i sanaciju štete. U potrazi smo za firmom koja bi izvršila sljedeće radove u kući. Sve cijevi od prethodnog grijanja su izvađene van (grijanje je bilo na plin) jer je uslijed smrzavanja tokom zime došlo do pucanja na svim radijatorima i cijevima (kuća je bila napuštena preko 10 godina).
Kuća ima sve skupa 240 m2, ako ne računamo tavanski prostor. Trenutno se u kući ne živi jer nije funkcionalna. Trebamo sljedeće radove:
Trebamo zamjenu i instalacija vodovodnih cijevi: 1 kupaonica, 1 wc, i priprema za kupaonicu koja će jednom biti u tavanskom prostoru. Vode u kući trenutačno ima, jer cijevovod do WCa nije oštećen, ali kuhinja i gornji kat jesu. Za grijanje želimo postavu radijatora, 16 komada po cijeloj kući. Radijatore bi kasnije iskoristili za dizalicu topline a za sada bi stavili električni bojler sa spremnikom vode 200 l. Želimo da svaki kat ima zasebno grijanje i vodu.