Projekti i dokumentacija

Ishodovanje građevinske dozvole

Umljanovići


Trebam ishodovanje građevinske dozvole objekta cca 150 - 200 m2. Kuća bi trebala sadržavati 4 spavaće sobe, dnevni boravak, min. dvije kupaonice, terasu, garažu i kotlovnicu u sklopu objekta. Postoji ideja izgleda koju treba konkretizirati. Trebam ishodovanje građevinske dozvole za montažnu kuću od 64 kvadrata s galerijom od 30 kvadrata, zanima me cijena cijelokupne projektne dokumentacije za ishodovanje građevinske dozvole. Trebam ponudu za građevinsku dozvolu za postojeću kuću od 40 m2. Trebam uporabnu dozvolu za kuću. Trebam uslugu izrade i prikupljanja sve dokumentacije (osim geodetskog projekta) potrebne dobivanje građevinske dozvole za izgradnju obiteljske kuće cca 130 - 150 m2 bruto površine.
Čestica je 682 m2, okrenuta prema istoku, nakošena od ceste prema dolje. Želja je da se ukopa mali podrum koji bi izlazio na površinu na istočnoj strani te 2 etaže (prizemlje + kat). Prizemlje nešto veće i otvoreni prostor (kuhinja, blagavaona, dnevni boravak), a na katu 2 spavaće sobe + kupatilo, ravan krov.
Napominjem da sam otvoren za konstruktivne sugestije. Za sve dodatne informacije, molim da me kontaktirate. Trebam ishodovanje građevinske dozvole za već izgrađeni objekt na parceli od 700 m2. Udaljenost od susjednih parcela je 3 m i 4 m. Objekat je oko 80 m2. Nema podruma i radi se o jednoetažnom objektu. Izrada glavnog projekta za izgradnju kuće i ishodovanje građevinske dozvole cc 100 m2.