Gradnja, grubi radovi

Iskop bagerom

Vis


Trebam izradu temeljne betonske ploče na koju će se postaviti gotova vrtna drvena kučica iz Bauhausa. Dimenzija betonske ploče: 6 m x 7 m .
1. Dobava i ugradnja oplate
2. Dobava i ugradnja armature
3. Dobava i ugradnja betona Trebam ponudu i izradu temeljne AB ploče za montažnu kuću i za montažni pomoćni objekt. Građevinska dozvola je izdana u 3.mj. Početak radova odmah po cjenovno najprihvatljivijoj ponudi. Bruto površina prizemlja obiteljske kuće je 116,52 m2 + nenatkrivena terasa 31 m2 te bruto površina pomoćne građevine je 52 m2.
Ukoliko građevinsko poduzeće vrši uslugu iskopa tj. zemljane radove bila bi potrebna i takva ponuda. Na upit dostupni cjeloviti arhitektonski projekt i projekt konstrukcije. U privitku dostavljam grafički arhitektonski projekt i troškovnik. Trebam majstora za izradu pečenjare od stare cigle. Uključujući temeljnu ploču. Trebam ponudu za građevinski iskop i zamjenu dvije kanalizacijske cijevi. Kanalizacija je napravljena prije 10 godina. Snimanjem je utvrđeno da se jedna cijev u kanalizaciji savinula i radi začepljenje. Zadnja cijev je pukla na samom kraju. Trebao bi iskop i zamjena te dvije cijevi. Molim ponudu za radove. Trebam ponudu za građevinske radove pripreme i izrade temelja 730 * 884. Trebamo ponudu za gradnju kuće. Kuća će biti građena klasično, temelji su trakasti, postoje nadtemeljni zidovi, ravan krov. Tlocrtna površina kuće je 12,60 x 8,00 metara. Postoje tri etaže prizemlje 83,002, prvi kat 75,00 m2 i drugi kat 75,00 m2 oba kata imaju loggiu od 12,00 m2 na sjeveroistočnom kutu. Krov je ravan. Treba mi čišćenje terena, geodetsko iskolčenje, AB radovi, betonski radovi, zidarski radovi, izolaterski rasdovi, fasaderski radovi, instalacije vode i odvodnje i struje te strojarski radovi i alu stolarija. Trebam ponudu za građevinske radove izrade betonskog potpornog zida.