
Iskop i gradnja podruma
Poličnik
Trebam ponudu za nadogradnju kata, svi unutrašnji i vanjski radovi (fasada, uređenje okoliša) po principu ključ u ruke. Trebam ponudu za izradu izolacije na garaži, na deki od 50 kvadrata, deka propušta vodu. Trebam ponudu za građevinske radove izgradnje stambene zgrade tlocrtnih dimenzija 21 x 7. Prizemlje i kat ukupno 4 stana. Zida se sa blokom profi 20/50 wienerbergerov dryfix sistem. Materijal opskrbljuje investitor. Tražim specijaliste - izvođače radova, za sanaciju i hidroizolaciju vanjskih i unutrašnjih zidova kuće, od prodiranja vode izvana i suzbijanje vlage na unutrašnjim zidovima. Trebam ponudu armiranobetonske radove. Trebam ponudu za građevinske radove, izolacija potkrovlja, fasada kuće i zidanje terase. Trebam ponudu za građevinske radove, radi se u objekat, želim 2 ponude:
- ponudu 1. iskop i sa armaturom prema statičkom računu i betoniranje sve podporni zidove na nacertu pz1, pz2, pz3, pz4, pz 5. i montaža drenažne cjevi. gotove zidove zatrpavalje za po propisima.
- ponuda 2. iskop trakastih temelja sa tampski sloj zbijen 20 cm i temeljni uzemljivač 25x4 mm. i betoniranje xc1 sa C25/30 sa aditivom za vodonepropusnost, armirani prema statičkom računu na nacert pozicije 600, 700, 800, 400.
- šalovanja(oplata) prva betonska ploča suterena i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30) za ploču
- šalovanja(oplata) temelje ploča bazen 20cm i zidove i staviti armaturu prema statičkom računu i Beton C25/30 (MB 30)
- napraviti stepenište zapad stranu i armaturu prema statičkom računu i betoniranje. Nakon kontakta, šaljem link za dio dokumentacije od statiike i arhitektonski projekat ako trebate struju, vodo, itd. javite se pa srditi ja to.
Kako vidite da je ovo samo do prve ploče. Nadam se da ponuda zadovoljavajući i možemo se dogovorit nastavak gradnje ostale zidove i strop.