
Iskop i izrada temelja
Barban
Trebam izradu vanjskih betonskih stepenica. Zanimaju me idejna rješenja i njihove okvirne cijene. Visina cca 2,5 m. Potrebno je ravnanje zemljišta, odnosno navoz zemlje i ravnanje, cca 300 m3 zemlje. molim ponude. Potreban je podest / stepenice kako bi se premostio jaz između kuće i vrta. Trebamo ponudu za građevinske radove gradnje objekta. Gradimo objekt 500 m2, prizemlje i dva kata (cca. 170 m2 po katu). Imamo troškovnik. Potrebno je napraviti betonsku ploču (temelj), sazidati dva kata, i staviti objekat pod krov. To bi se radilo "u komadu".
Što se zemljanih radova i odvoza zemlje tiče, nema potrebe za odvozom zemlje jer će se ista koristiti za izravnavanje terena kasnije.
Što se rokova tiče, nije hitno, kroz tri mjeseca bi se moglo krenuti. Idejni projekat i uvjeti građenja su riješeni, predajemo papire za dozovolu. Detalji su dostupni na upit. Trebamo ponudu za građevinske radove betoniranja dvorišta 200 m kvadratnih. Koliko treba betona, koliko mreže? Koliko bi došli sveukupni radovi? Trebam ponudu za građevinske radove gradnje kuće 6 x 6 od temelja do krova. Na zahtjev šaljem nacrte. Tražim izvođače radova za gradnju kuće od nule. Prizemnica 9.25 x16.10 m. Koncept kuće može se vidjeti na priloženoj fotografiji.