Gradnja, grubi radovi

Iskop kamena

Cepidlak


Trebamo planiranje terena koje je pretežno u kamenu - škrapa. Teren je površine 300 m2. Parcela je pravilnog oblika, uz asfaltnu cestu, blagog nagiba te želimo da teren bude jednoliko poravnat i usitniti kamen. Mislim da nema potrebe odvoza materijala. Zidanje potpornog zida kamenom kojeg imamo na otoku Pagu. Kamen nije potrebno klesati - samo zidanje i povezivanje s betonom.
Potporni zidovi, dva se spajaju u čošku. Visina zida od 1.5 m najniže do 4 m najviši nivo. Kvadrata otprilike 70. Zidanje može poceti odmah po dogovoru. Trebam ponudu za iskop kamena. Trebam iskop u kamenu, parcela u terasama, za gradnju kuće i trebam gradnju betonsko kamenog zida. Trebam ponudu za iskop bagerom bazenske rupe, dimenzija 6.5 x 4 x 1.3 metra. Iskop temelja garaže površine 35 m kvadratnih u kojoj ima 6 kvadrati stijene za štemanje, plus dosta šuta i zemlje za očistiti to sve ručno i primit sa kariolom taj sav materijal koji je blizu te garaže za parking. U toj garaži su dva zida kamena koji su visine 2 metra i širine po metra, kolika je cijena? Trebam ponudu za uslugu iskopa i uređenje terena bagerom za temelje stambenog objekata (prizemnica) dimenzija 14 m x 10 m plus garaža 6 m x 5 m, te septička jama.
Teren je kamenjar, bez raslinja, bez hortikulturno obrađenih površina. Kolni pristup na građevinsku česticu moguć je sa južnog kuta parcele sa javno-prometne površine izvedene širine 3,50 m. Građevinska čestica je površine 752 m2. Dimenzije čestice su cca 25 m x 26 m.