Instalaterski radovi

Ispitivanje elektroinstalacija

Osekovo


Zabrinuti smo zbog problema s električnom instalacijom. Primijetili smo da postoji problem s osiguračem, a pretpostavljamo da je uzrok problema pretrpana septička jama koja izaziva nered u električnim instalacijama.
Zbog toga molimo da nam pomognete u dijagnosticiranju problema i rješavanju ovog električnog kvara. Predložili bismo da zakazujemo dolazak stručnjaka za električne instalacije za 29. rujna kako bismo što prije riješili ovaj problem.
Molimo da nam pošaljete svoje najbolje ponude u vezi s ovim zadatkom. Cijenili bismo i informacije o troškovima i postupku koji će biti potrebni za rješavanje ovog problema. Trebam električara za novu razvodnu kutiju. Već imamo postojeću kutiju koja bi ostala gdje je a treba nam još jedna za sobu odnosno drugi dio kuće, tako da kad bi netko u već postojećoj kutiji ugasio glavni fit da se u onoj sobi jos može imati struje. Treba nam i očitavač struje, da znamo koliko smo potrošili.
Soba ima 20 kvadrata, 2 svijetla i 2 utičnice (za to nam treba nova kutija). U prilogu su slike već postojeće kutije i lijevo sobe di bi trebali tu novu kutiju (cijela kuća ima 50 kvadrata). Trebam ponudu za uslugu demontaže el. bojlera Gorenje TGR 50 N kao i nabavu i montažu iste vrste bojlera. Bojler je kupljen 2015 godine. Ne grije, vjerojatno je u pitanju termostat i grijač. U koliko bi popravak premašio 50% cijene demontaže te nabavke i montaže novog bojlera iste marke i istg tipa odlučila bi se za novi. Trebam savjet , servis ili nabavu i postavljanje novog električnog bojlera. Trebam ponudu za popravak postojećeg centralnog na struju. Trebam ponudu za elektroinstalaterske radove. Imam problem u kuhinji u wc nema struje, onda u spavaćoj sobi ne radi šteker utičnica, zanima me koliko brzo možete doći i cijena tih radova? Tražimo pouzdanog električara za sljedeće radove: • Postavljanje 3 plafonjere (već kupljene) • Povlačenje internet kabla s ravnog krova niz balkon do rutera (vanjski zid). Popravak električnih instalacija u hodniku jer skoro sve žarulje više ne svijetle. Popravak dvije električne rolete jer više ne rade, trebam električara.