Gradnja, grubi radovi

Izgradnja hale

Vurot


Trebam ponudu za montažnu garažu. Trebam ponudu za montažnu garažu dimenzija 3,85 m x 4,60 m. Kolika bi bila cijena s vratima na podizanje sa i bez motora? Zanima me možete li riješiti i betoniranje podloge na koju se garaža postavlja? Trebam ponudu za izradu montažne garaže za poljoprivredne strojeve i opremu. Molim okvirnu ponudu i informacije o mogućnostima izvedbe prema sljedećim osnovnim zahtjevima:
Lokacija: ispostavljenost vjetrovima, dimenzije: cca 6 × 15 m, visina 4 m neto (bez sljemena). Tip konstrukcije: čelična, izolirana ili neizolirana – ovisno o preporuci i cijeni). Vrsta obloge: sendvič paneli / PVC cerada – ovisno o preporuci i cijeni). Potrebna vrata i otvori: klizna ili rolo (ovisno o preporuci i cijeni) 2 x vrata 3 x ? m; 4 x prozori 1 x 1 m, Al. Izrada AB ploče: na osnovu vaše preporuke.
Također bih molio: okvirni rok izrade i montaže, informaciju o mogućnosti izrade „ključ u ruke“, reference sličnih objekata koje ste izvodili, posebno u okolici te napomenu o potrebi građevinske dozvole za ponuđeni tip objekta. Ukoliko su vam potrebni dodatni podaci za izradu ponude, slobodno mi se obratite. Trebam ponudu s dostavom i montažom za montažne garaže 5 x 6 m i 6 x 6 m. Trebam ponudu za montažnu garažu. Dimenzija 4 x 6 m s montažom. Kosi krov i vrata na ručno otvaranje. Trebam ponudu za montažnu garažu 18 m2, cijena, boja i rok isporuke. Trebam sanitarni kontejner s jednim lavandinom, jednim tušom i jednom školjkom. I trebala bi mi dostavita. Molim vas cijenu i da li se može na rate platiti?