Gradnja, grubi radovi

Izgradnja krova

Bin


Trebam ponudu za krovopokrivačke radove. Skidanje crijepa i letve te postavljanje novog lima. Trebam ponudu za renovaciju krova, potrebni radovi su skidanje starog crijepa, skidanje stare letve, daskanje krova, postava folije, postava letve i crijepa. Krov ima nekih 180 m2, crijep bi kupili sami. Zanimaju me cijene isključivo s materijalom? Trebam ponudu za novi pokrov, ako možete pogledati i koliko bi to košalo? Trebam majstora za sanaciju ravnog krova terase 45 m2. Hitno, hidroizolacija. Tražimo limara za nekih 50 tak metara rine i 20 tak metara opšava, tri krova (dva mala i jedan veliki). Trebam ponudu za pocinčani oluk 9 metara, kotlić, labuđi vrat, oko 5 metara odvodne cijevi. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere.