Gradnja, grubi radovi

Izgradnja kuće grubi radovi

Batina


Trebam ponudu za kompletnu uslugu asfaltiranja dvorišta cca 50 m2. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranja trakastih temelja i AB ploče 9 x 5.4 m i 8 x 5.4 m, sve ukupno okvirno 28 m3. Tražim izvođača građevinskih radova za adaptaciju postojeće kuće cca 56 m2 i nadogradnju novog dijela kuće cca 60 m2 na postojeći dio. Visoka prizemnica, cca 110 m2 stambenog prostora u prizemlju i potkrovlju. Dvije terase u prizemlju od ukupno cca 15 m2 i dva balkona u potkrovlju ukupno cca 6 m2.
Postoji građevinska dozvola, s radovima se može početi po dogovoru. Zgrada je koncipirana na način da čini dva volumena – jedan na mjestu gdje je bila postojeća zgrada u kojem su smještene servisne prostorije kao što su spremište, kotlovnica, kupaonica te stubište i dvije sobe te drugi volumen pravokutnog oblika smješten južno od prvog volumena u kojem je smješten veliki otvoreni dnevni boravak s izbom i izlazom na terasu koja je dijelomično natkrivena. Na katu su smještene tri spavaće sobe i kupaonica te balkoni. Konstrukcija zgrade će biti od armiranobetonskih horizontalnih i vertikalnih serklaža s ispunom od blok opeke. Stropne ploče će biti armiranobetonske. U prizemlju će zidovi dijelomično biti armiranobetonski. Krov će biti drveni kosi dvostrešni s krovnim kućicama. Nosivu konstrukciju predmetne stambene zgrade čine armiranobetonski zidovi u prizemlju te zidovi od blok opeke debljine 25 cm sa armiranobetonskim horizontalnim i vertikalnim serklažima. Stropne ploče će biti izvedene od armiranog betona debljine 16 cm sa slojem plivajućeg poda.
Zgrada ima građevinsku (bruto) površinu od 260,39 m², stambene je namjene s jednom stambenom jedinicom. Visine je P + 1 – prizemlje i kat. O detaljima možemo nakon inicijalne okvirne ponude. Trebam zidati zid od susjeda 12 m dužina s tim da bi od toga sedam m podigao na visinu da se može napraviti sjenica. Trebam izvođača za gradnju kuće 10,2 * 8,5 m plus terasa 3 * 7 m (bruto površina). Trebam ponudu za gradnju cijele kuće i posebno ponudu za izgradnju temelja sa dijelom ukopanim podrumom (12 m2) i sabirne jame (3 * 4 m). Glavni projekt i troškovnik su izrađeni. Trebam ponudu za izradu manjeg vodomjernog okna za kuću. Za izgradnju obiteljske kuće trebamo 200 m3 MB30 i 20 m3 MB15 za popunjavanje rupa među stijenama. Prilaz sa asfalta, treba mikser pumpa. 20 m3 MB15 bi trebalo odmah. Molim vas da mi hitno odgovorite.