Gradnja, grubi radovi

Izgradnja kuće grubi radovi

Galdovo


Trebam ponudu za pregled krova zbog propuštanja. Tražim ponudu izvođača za izradu dva manja limena krova pod blagim padom od sendvič krovnih panela (~5 cm). Radi se o dva krova dimenzija 7x3 m – jedan za alatnicu i jedan za garažu.
Garaža je već otkrivena, dok alatnicu tek treba otkriti – to mogu učiniti i ja, ovisno o dogovoru s ponuđačem. Budući da se ne radi o životnom prostoru, molim preporuku za građu, daske, folije i same panele. Napominjem da zbog lošeg iskustva s prošlim majstorom ne dajem avans unaprijed.
U ponudi molim specifikaciju materijala i ruku. Također, molim da navedete koliko traje garancija na krov i izvedene radove, te vrijeme sanacije u slučaju prokišnjavanja ili drugih grešaka. Trebam ponudu za krovopokrivačke radove, promjena kupa. Trebam ponudu za građevinske radove, potrebno je izbetonirati ploču ispred podruma 8m x 7m x 0,20m + treba izbetonirati jednu stranu radi nagiba terena da drži ploču d 8m x v 1m ili 1,5m ne znam kako će vaga uvjetovati x š 0,20m. Izbetonirati stazu uz jednu stranu kuće do podruma, sa 2-3 kaskade radi nagiba d 16m x 0,80 m x 0,20 ++ 3m x 1m x0,20m, dio ispod terase koji se spaja sa ovom gore stazom. Treba bager radi kopanja i ravnanja. Trebam napraviti novi ulaz u podrum iz glavnog hola gdje parkiram auto. Kuća je uzdignuta na 1 m visine. Podrum ima svoje prozore tako da treba obiti pod u holu, napraviti 7 - 8 stepenica, odmorište i još nekoliko stepenica u samom podrumu. Za detalje mogu poslati slike. Kuća se može pogledati kad god treba. 25 m2 dvorišta s hortikulturom i stazom treba pretvoriti u parkirno mjesto s betonskim pločama, rubnicima + 2 - 3 metra cokle za ogradu, trebam ponudu za građevinske radove. 25 m2 dvorišta, priprema za postavljanje opločnika. Ravnanje terena, postavljanje pijeska te utabanje valjkom. Molim cijenu za navedeno plus posebno ukoliko vi još posložite kocke?