
Izgradnja kuće grubi radovi
Polonje
Trebam ponudu za PREFA aluminijske krovne ploče za 15 m2 krova. Tražim ponudu za građevinske radove gradnje kuće. Gradevinski radovi do krova. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja ili betoniranja dvorišta cca 1000 kvadrata. Trebao bih ponudu i za jedno i za drugo. Trebam usluge iskopa kanala za postavljanje podzemnog električnog kabla za priključenje struje na drveni objekt.
Kanal bi trebao biti dužine cca 20 m i dubine 50 - 60 cm (od stupa za struju do objekta).
Imam i šaht za vodu u kojem se zadržava voda (betonski). Od njega bi, također, trebalo iskopati, cca 5 m za cijev za odvod vode u jarak.
Molim informaciju, možete li odraditi posao i koja bi cijena bila? Započinjemo izgradnju luksuzne vile. Treba nam pouzdana isporuka betona za vrijeme izgradnje objekta po dinamičkom planu koji bi naknadno dostavili. Trebamo ponudu za čišćenje oluka u skladištu. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranje poda u sobi cca 4 x 4 m. Stara kuća, izvađen drveni pod, ostatak je šljunak, pijesak, zemlja.