Izgradnja kuće rohbau
Jagma
Skidanje postojećeg pokrova (kupe) i postavljanje metalnog krova sa opšavom i olukom. Tlocrtna površina cca 25 m2, nagib 25°, dvije vode, dužina sljemena 5 m. Trebam ponudu krovopokrivača za popravak krova. Na krovu (kuće) promaknulo se par crijepova (čini mi se 3), zanima me ponuda za povrat crijepova na svoje mjesto, uzevši u obzir osobu koja bi se popela uz mjere sigurnosti. Molim ponudu na mail. Trebam ponudu krovopokrivača. Već par godina curi mi krov kraj dimnjaka. Trebam ponudu za zamjenu krovišta. Na visokoj prizemnici (6,5 m visina sljemena) je krov iz 80-ih koji je većim dijelom pod šindrom a na aneksu kuće je dio koji je po salonitom. Ta dva dijela nisu skroz u ravnini pa će ih trebat poravnat nakon skidanja pokrova. Razlika je cca 20 cm. Nakon toga, ako ima trulih dasaka, a moglo bi biti na diletaciji i krajevima, zamjeniti trulo te staviti foliju i limeni pokrov. Oluci su za baciti te je potrebno sve novo.
- Demontaža šindre i salonit ploča (140 m2 + 40 m2). Zbrinjavanje otpada i odvoz mogu i ja obaviti. Također po dogovoru mogu obaviti i demontažu istoga.
- Pregled drvenog dijela, po potrebi zamjena trulog
- Montaža redom kako već ide - folija, lim, opšav, oluk
Ukupna površina krova je 180 m2. Ukupna dužina oluka je 72 m . Na aneksu fali 35 m2 brodskog poda.
Kao sredstvo plačanja dajem vozilo ključ u ruke vrijednosti 7000 eur. Trebam ponudu izvođača radova za građevinske radove izgradnje Ytong kuće, temelji + izgradnja ytong blokom 40 (rohbau), bez druge deke, krov (piramida), 116 m2 površina. Trebam ponudu za sanaciju i drenažu poplavljenog podruma. Trebam zidara oko datuma 15.03., na kući tlocrtne površine 100 m2 (10 x 10 m) skida se krov i radi novo krovište. Trebam ponudu za rušenje zabatnih zidova (ne treba odvoz), izrada cirklaža, dizanje 3 šare cigle i novih zabatnih zidova i vijenca. Molim ponudu.