Gradnja, grubi radovi

Izgradnja kuće s potkrovljem grubi radovi

Šolta


Trebam ponudu za građevinske radove gradnje kuće, 2 kata, 200 m2. Trebam majstora za krov. Potrebno je skinuti staru šindru i postaviti novu, krov je 130 kvadrata te bi trebalo obući dva dimnjaka isto sa šindrom. Gradnja 2 objekta, projekti s troškovnicima. Projekti su trenutno u statusu ishođenja građevinske dozvole (zahtjevi predani). Početak gradnje je planiran za jesen, odmah nakon završetka turističke sezone. Objekti se grade istodobno te se nalaze na dvije susjedne čestice do kojih postoji pristupni put.
Bitno nam je da objekte gradi isti izvođač radova te iz tog razloga molimo odvojene ponude za svaki objekt kako slijedi:
- Ključ u ruke
- Visoki roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
- Niski roh bau (Specificirati koji radovi ulaze u isto)
Troškovnici ne sadrže vodo-odvodne, elektro i strojarske radove, ali projekti za iste su u prilogu tako da se može odrediti okvirna cijena.
Napominjem da kod sastavljanja ponude, izvođač se ne mora 100 % držati određenih stavki (npr klime ne moraju biti baš od tih proizvođača, mogu i jeftinije, školjka bazena ne mora biti striktno betonska nego i npr od blokova).
Ponude slati na mail. Za sve dodatne informacije stojim na raspologanju. Trebam ponudu za izradu vjetar lajsni 2 m dužine - 2 kom i okapnog lima 2 m dužine - 1 kom a sve izrađeno od mojih Gerrard višenamjenskih ploča širine 50 cm, dužine 2 m. Vjetar lajsne su širine 50 cm i one se izrađuju od cijele ploče a okapni lim je širine 20 cm i treću ploču će trebati rezati na širinu 20 cm. Privremena sanacija krova. Potrebno nam je uz što povoljniju varijantu presložiti postojeći stari krovni pokrov (azbestne ploče) i pokriti nenatkriveno nadograđeno stubište jer čekamo dozvolu za rekonstrukciju krovošta, ali trenutni pokrov nam je nestabilan i prijeti urušavanje sa svakim vjetrom, već je prilikom vjetrovitih dana odletilo nekoliko ploča. Trebam ponudu za građevinske radove šalovanja i postave oplate parapeta u dužini 30 m, u 2 dijela. Zalijevanje betonom, skidanje oplate i šalunga. Trebam ponudu za izolaciju 160 m2 krova kamenom vunom i Izolacija 90 m2 poda tavana.