
Izgradnja kuće
Rovci
Trebam ponudu za rohbau gradnju obiteljske kuće. Kuća je moderna sa par nosivih zidova i 'lebdećih' terasa. Želimo ponudu zidara sa iskustvom u gradnji modernijih kuća. Radimo prilaz garaži u dvorištu, odnosno sve je postojeće popločeno bilo, samo je krivi pad bio i to treba poravnati. Ispod je grijani pod. Majstor nam je započeo ali se razbolio i dvorište je sada raskopano. Materijal je naručen. Molim građevinsku ponudu za šalovanje i betoniranje ogradnog betonskog zidića, visine 50 cm, dužine cca 20 m (svaka strana cca 10 m) u sredini idu klizna vrata 4 m dužine i 2 x pješačka vrata 90 cm širine. Potrebno šalovanje i betoniranje 4 stupa visine 150 cm, širine 40 cm za vrata i kliznu ogradu.
Molim i cijenu za betonski temelj za vodilicu kliznih vrata 8 m dužine. Trebam ponudu za slijedeće radove:
1 Doprema potrebnog građevinskog materijala.
2 Demontaža postojeće dotrajale pokrovne konstrukcije
Tesarski i krovopokrivački radovi
1 Dobava I ugradnja materijala za izvedbu ventilirajućeg krova po stavkama kako slijedi.
a) novi pokrov-kao terran m2 150,00
b) letva 4/5 cm m2 150,00
c) kontra letva 5/8 cm m2 150,00
d) sljemenjaci + rebrena traka m 21,00
e) folija 160 gr/m2 m2 180,00
f) Dobava I ugradnja nove drvene krovne građe od smrekovine sa obradom i antifugicidom. m3 0,50
g) odzračni crijepovi kom 10,00
h) brodski pod m2 50,00
3 Limarski radovi
1 Dobava I ugradnja materijala za izvedbu svih limarskih opšava i odvodnju oborinske vode (pocinčani obojeni lim debljine 0,55 mm).
a) vjetar lajsne r.š. 60 cm m 35,00
b) ventilirajuća mrežica m 24,00
Krov ukupno:
Trebam ponudu za farbanje krovišta na kući uz pomoć skele. Trebam lim antracit boja, plohe su (1.8 m x 6 m) x 2 strane (dvostrešni krov za kontejnjer). Trebam klobuk 6 m (spigan 65 stupnjeva) 4x vjetrobrani 1.8 m x 0.5 m širine. Cijena za komplet sa dostavom. Izrezivanje prozora u suterenu zgrade u centru grada te izrada odgovarajućeg nadvoja za prozor, potrebnu dokumentaciju imamo.