
Izgradnja obiteljske kuće
Guci Draganićki
Kuća je stara 20 godina i na njoj je šindra koja polako propada. Zanimaju me ponude za limeni krov ili crijep. Mislim da ima oko 150 m2. Trebam izradu nadstrešnice za terasu oko 5 x 3 m, u jednom dijelu naslanjala bi se na balkon a u drugom napraviti stupove. Trebam ponudu za izradu vanjskih stepenica koje vode iz prizemlja na prvi kat. Vjerovatno bi trebale ići na slovo U. Trebam ponudu za betoniranje poda garaže cca 100 m2, zidanje zida cca 55 m2, betoniranje 6 stupa 20 x 20 x 300 i nadvoja nad stupovima i zidom.
Znači garaža je sa sjeverne i istočne strane zidana sa zapadne se oslanja na već postojeći objekt. Betoniranje se viši na već postojeću podlogu, staru podlogu sa temeljina. Tako da je potrebno samo šalanje, armaturna mreža i betoniranje. Bez dodatnih iskopa. Potrebno nam je produžiti postojeću terasu (uz kuću) za nekih 1,5 - 2 m te zazidati postojeća balkonska vrata koja trenutno vode kroz kupaonicu te napraviti nova koja će voditi kroz kuhinju. Zatim na istoj terasi treba postaviti nove pločice i gelendere.
Molim pošaljite nam informativnu ponudu za navedeno prema slikama i nacrtima iz priloga, pa ukolko se odlučimo za vašu ponudu onda se dogovorimo da dođete pogledati, izmjeriti i dati nam točnu ponudu. Trebam ponudu za pumpani beton cca 4 m3. Trebam betoniranje jednog parkirnog mjesta veličine 20 m kvadratnih. Molila bih ponudu.