
Izgradnja pregradnog zida od knaufa
Donje Glavice
Trebam majstora za gletanje knaufa na plafonu do farbanja, 60 m2 pola komplet, pola između greda. Zanima me postavljanje strech stropa na kosi i dio ravnog stropa ukupne površine od 30 m2. Kosi dio ima betonske nosive grede koje je potrebno strechom zatvoriti te ujedno obraditi oko dva krovna prozora.
Jednako tako me zanima treba li ispod strech-a dodatno postavljati kamenu vunu kao toplinsku izolaciju prostora.
Postavljanje se odnosi na bijelu sjajnu verziju strech stropa. Trebam ponudu za gipskartonske radove. Postavljanje zida / knauf kazete (10 cm vanjske dimenzije) u otvor širine 2 m, zatvaranje otvora iznad vrata za kupaonu, oblačenje ugradbenog vodokotlića u knauf. Trebam ekipu za strojno gletanje 6.000 kvadrata i postavu knaufa 5.000 kvadrata. Posao je ozbiljan i molim ozbiljne ekipe, početak raova u 1. mj. Trebam ponudu za građevinske radove i radove suhe gradnje: žbukanje cca 200 m2, glazura cca 70 m2, knauf 70 m2. Trebam ponudu za rušenje tri pregradna zida, izradu nova dva pregradna zida 3.10 m x 4.40 m i da svaki ima otvor za vrata 2 m x 0.8 m te ponudu za spuštanje plafona u cjelom stanu od 69 m2 po projektu uz razvlačnje struje po plafonu i postavljanje osvetljenja u spuštenom plafonu po projektu. Gletovanje i pituru u cijelom stanu po završetku spomenutih radova. Molim ponudu za adaptacija stana u prizemlju kuće. U pitanju je prostor ~ 65 m2, koji je do prije 30-ak godina bio gostionica, a nakon toga uglavnom ne korišten. Potrebna je kompletna adaptacija (struja, voda, grijanje, stropovi / podovi / zidovi). Stolarija vanjskih zidova nije potrebna (prozori u ulazna vrata su novi i postavljeni).
U prilogu šaljem troškovnik te slike prostora. Nedostaju slike dvije stražnje (spavaće) sobe (~ 20 m2).
U glavnom prostoru te stražnjoj sobi se nalaze predmeti: stari ormar, dva kauča, stolac i sličan namještaj koje treba ukloniti u garažu u stražnjem dijelu dvorišta.
Kuhinja bi se premijestila na stražnji dio kuće, a prostor koji trenutno okupira bi bio spavaća soba. Kupaonica / wc bi ostali gdje jesu.
Postoje dva nosiva stupa između kojih bi se siporexom napravila 2 pregradna zida. Plan izgleda novog stana je već napravljen.
Treba ukloniti kompletnu keramiku u kuhinji i kupaoni / wc-u te. Keramika u predvorju i glavnoj prostoriji bi ostala, a na nju se dodala izolacija i cementna glazura. Treba ukloniti dekorativnu plastiku sa stropa oko 30 m2 te dekorativnu plastiku / drvo sa zidova glavne prostorije.
Trenutna kuhinja - glavna prostorija su također odijeljeni dekorativnom plastikom / drvom umijesto zidom.
Glavna prostorija i stražnja spavaća soba imaju metalni panel kao pregradu koji treba razmontirati i ukloniti.
Stražnje dvije sobe graniće pregradnim zidom od opeke koji treba srušiti.
Molim Vas da javite kada zaprimite mail kako bih znao da ste ga zaprimili, a odgovor sa ponudom (ukoliko kanite slati) je dobrodošao kada god stignete ponudu sastaviti i poslati.