
Izgradnja pregradnog zida od knaufa
Sinozići
Trebam ponudu za gipskartonske radove. Knauf je postavljen, spojevi pregletani, zanima me netko tko bi pregletao ostatak knaufa i na kraju obradio sa žirafom, cca 200 kvadrata. Trebam srediti ostavu u potkrovlju, točnije plafon ostave. Treba postaviti staklenu vunu jer su trenutno samo grede i limeni krov te na staklenu vunu treba postaviti knauf. Povrsina je cca nešto manje od 20 kvadrata. Trebam ponudu za gipskartonske radove izrade spuštenog stropa sa zvučnom izolacijom 24 m2. Potrebno je suziti knaufom postojeći prolaz u zidu (cca 50 cm širine), tj. prilagoditi ga kliznim vratima, te ugraditi klizna staklena vrata iz Bauhausa.
Također, trebam izmijeniti dvoja sobna vrata (uklanjanje starih sa štokovima i ugradnja novih). Trebam izradu uzorka hotelske sobe što podrazumijeva sljedeće:
1. Dostavu i ugradnju gips-kartonske pregrade između sanitarnog čvora i sobe sa nišom za ormar. Gletanje i bojanje. Duljina zida cca 5 m.
2. Postavljanje elektroinstalacija (utičnica, prekidača i rasvjete) sa svim potrebnim razvodima. Cca po jedna utičnica i prekidač za rasvjetu sa svake strane uzglavlja kreveta, 1 x utičnica u zoni mini-bara i 2 x utičnica u zoni stola, 1 x utičnica u zoni LCD koji se montira na zid, 2 x zidna lampa u zoni uzglavlja, 3 x stropna razvjeta (1 x hodnik, 2 x soba).
3. Dobava i montaža tepih ploča - cca 25m2.
4. Dobava i ugradnja vrata sa dovratnikom između sanitarnog čvora i sobe.
Radi se o opremanju uzorka sobe budućeg hotela sa 5 zvjezdica u okolici Splita. Sanitarni čvor ne treba opremati, kao ni elemente strojarstva (grijanje-hlađenje). Trebam ponudu za poslove koji uključuju konstrukcijsku obnovu - sanacija zidova, stropa, pukotina. Riječ je o adaptaciji stana koji se nalazi u zgradi na 3. katu.
Tražimo izvođače za postavljanje instalacija: - voda, struja, kanalizacija, podno grijanje - u stanu bi bile trebale biti 3 kupaone (2 kupaone su na lokaciji postojećih instalacija tako da izvedba nije problem, 3 kupaona između dvije spavaće sobe blizu ulaza. Treba izvesti na novo i priključiti na kanalizacijsku vertikalu u stubišnom zidu. Vodu treba dovesti iz drugog kraja stana iz postojeće kupaone.
Cijeli stan treba ožbukati, sve je skinuto do cigle. Spušteni strop se izvodi na visinu cca 3.3 m, ukupna visina stana je 3.6 m. Pregradni zidovi se izvode od knaufa sa izolacijom između od staklene / kamene vune. Na pod ide parket, u hodnik idu pločice. Postavljanje keramike u sve kupaone, hodnik i kuhinju. Trebam ponudu za zatvoriti knaufom otvor kod voda, gletanje, obradu, maljanje. U prilogu su fotografije.