
Izgradnja rohbau kuće
Prišlin
Treebao bih ponudu za malčiranje i čišćenje građevisnke parcele od 450 m2, pravilnog oblika (20 m dužine i 22.5 m širine), nagib u širinu cca 8 - 10 % dostupne slike zemljista, šaljem na upit. Popravak krova koji curi. Krov je promijenjen prije 10 godina, na njemu su 3 kućice izbačene radi dobivanja ravnog stropa na tavanu. Na 2 kućice curi. Zid od opeke, 5m x 3m sa vertikalnim serklažima na krajevima, trebam ponudu izvođača građevinskih radova. Trebam ponudu za građevinske radove: gradovi na dvorištu:
U naravi se radi o obiteljskoj kući koja je nova i vlasnici žele izvršiti radove sukladno svojim potrebama. Potrebno je srušiti dva pregradna zida cca 3.00 m x 1.90 m, izraditi betonsku gredicu i ozidati je ukrasnim ciglama u 1,00 m x 18,00 m, dovršiti popoločenje cca 10 m2, na mjestima gdje se ruše zidovi postaviti stepenice, jedno do dva gazišta širine 1 m
Radovi na kući:
Na kući kod iznošenja namještaja na fasadi postoje manji nedostatci koje treba ukloniti, npr. žbukanje i navlačenje sepa na površini cca 0,10 x 0,20 m, jedan dio površine 2,00 x 4,00 m prebojati jer postoje mrlje i sl.
Suteren, radi se o apartmanu 20 m2 u kojem je potrebno obaviti montažu nove keramike i sanitarija u kupatilu sa wc-om te prekrečiti
Prizemlje kuće, radi se o apartmanu veličine cca 70 m2, sa terasom 2,58 m x 4,44 m, potrebno je na urediti plafon nanošenjem sepa i preobojati zidove terase, okrečiti stan i promijeniti rukohvat 1,40 m x 0,30 m terase.
Kat kuće:
U stanu veličine cca 70 m2 postoji zimska terasa (2,50x 4,40 m) sa unutrašnjim pločicama i ugrađenim prozorima i kliznom stijenom. Potrebno je izvršiti montažu tih prozora i klizne stijene, zatim podići vanjski zid terase za cca 0,30 m, potom na taj zid izvana i na zid terase iznutra polijepiti stiropor, armiranu mrežicu, požbukati i navući sep, na pod polijepti vanjske pločice i osigurati odvod vode na terasi. Stan je potrebno pokrečiti. U kupatilu stana zamijeniti jednu puklu pločicu. U stanu postoji stubište obloženo drvetom te ga je potrebno dovršiti učvršćivanjem i postavljanjem lajsni,radi se o stubištu cca 3,5 x 1,00 m. Stubište vodi na mansardu cca 1,20 x 3,5 metara na kojem je potrebno dovršiti postavljeni laminat i na balkon cca 1,2 x 3,5 m koji je omeđen zidom visine cca 2,00 m te radi pogleda je potrebno ili zid smanjiti ili povisiti nivo balkona postavljanjem konstrukcije za cca 0,25 - 0,30 cm. Trebam ponudu za građevinske radove, izrada betonskih stepenica do balkona. Trebam ponudu za izradnu dvorišne staze, širine 0,8 m i duljine 6 m. Potrebno je izvaditi postojeće ploče, napraviti pripremu i novu stazu. Odvoz materijala uključite u ponudu.
Molim vas okvirne ponude na mail. Trebam ponudu za građevinske radove asfaltiranja dvorišta cca 150 m2 uz pripremu koja je potrebna.