Gradnja, grubi radovi

Izgradnja stambene zgrade

Cvetkovec


Trebam pnudu za adaptaciju krova:
1.Skidanje dotrajalih i oštećenih kupa kanalica sa sljemenacima - sljemenjaci dužine 10.5 m; -kupa kanalica 87 kvadrata.
2. Skidanje starih krovnih letvica na cijeloj površini krova 87 kvadrata
3. Demontaža limenih opšava horizontalnih i vertikalnih oluka 34 m
5. Štemanje i rušenje betonskih korniža 17 m
6. Rušenje postojećeg dimnjaka 6 m
7. Utovar i odvoz otpadnog materijala od pokrova, dimnjaka i korniže
8. Montaža oplate, armature i betoniranje nove korniže 17 m
9. Dobava i postava OSB ploča debljine 15 mm, utor pero. OSB loče se postavljaju na drvenu konstrukciju. 87 kvadrata
10. Dobava i postava PE folije na podaskanu površinu 87 kvadrata
11. Dobava i postava letvi 5 × 8 cm. Letve se pričvršćuju čavlima. 87 kvadrata
12. Dobava i postava kamene vune debljine 10 cm koja se postavlja između rogova
13. Dobava i postava krovne vodonepropusne folije s preklopom min. 10 cm 87 kvadrata
14. Letvanje krovnih površina letvama dim. 3 × 5 cm koje se postavljaju po dužini murala radi izrade ventilacije krovišta 87 kvadrata
15. Letvanje krovnih poolvršina letvama i kontra letvama 2 × (3/5 cm) 887 kvadrata
16. Postava kupa kanalica 87 kvadrata
17. Postavljanje horizontalnih i vertikalnih limenih luka 30 m
18. Zidanje dimnjaka Schiedel s ugradbom elementa za oriključsk i elementima s vratašcima za čišćenje na dim vertiikalu promjera 16 cm. Visina dimnjaka 6 m. Trebam ponudu za usluge iskopa mini bagerom. Skinuti površinski sloj zemlje oko dijela temelja kuće. Napraviti drenažu i učvrščivanje sa žabicom. Iskopati kanale za odvodnju oborinskih voda iz dvorišta a od oluka kuće i iz vrta do spoja sa šahtom za oborinske vode i ugradnjom šahte.Iskopati i postaviti i spojiti cijevi na kanalizacijsku mrežu sa ugradnjom jedne šahte. Moguć dogovor posla u više faza i termina. Trebam ponudu za građevinske radove, gradnja parkinga, nasipanje parkinga, stepenice I mala konoba. Trebam ponudu za građevinske radove iskopa mini bagerom i to dvorišta cca 50 m2 - iskop cca 30 cm dubine radi poravnanja i ulaska autom u dvor. Trebam ponudu za građevinske radove iskopa 20 metara kanala od vodomjera do kuće radi dotrajalih cijevi, dubina cca 80 cm. Tri natkrivene ulazne stepenice imaju nejednake visine čela pa ih treba ujednačiti da budu jednake visine, npr. 15 cm. Trebam ponudu za građevinske usluge iskopa bagerom. Trebam ravnanje terena sa velikim bagerom.