
Izgradnja stambene zgrade
Slana
Molila bih ponudu za uređenje okućnice koje obuhvaća:
- nanos cca 10 - 15 cm plodne zemlje na cca 700 m2 te prilagođavanje padova terena,
- postavu opločenja na cca 100 m2 (obuhvatiti sve potrebne predradnje za kvalitetno izvođenje radova) te
- na cca 35 - 40 m2 izvođenje betonske ploče kao pripreme za nadstrešnicu.
Molila bih ponudu sa i bez materijala. Trebam ponudu krovopokrivača za rekonstrukciju potkrovlja. Trebam ponudu izrada limenih bordura s lijeve i desne strane i oko dimnjaka, izmjena prednjih i stražnjih oluka. Kvadratura tlocrta je cca 20 m2. Trebam dvije ponude: za sanaciju krovišta na istoj zgradi, jedna za kompletnu zamjenu postojećeg krovišta i druga za zamjenu svih limenih bordura i žljeba. U prilogu su slike. Potrebno je postojeće betonske kocke na pripremljenom terenu podići za 2 cm, što podrazumijeva uklanjanje kocki navesti 2 cm podloge te ponovno složiti kocke cca.45 m2. Na vikendici su potrebni sljedeći radovi pa molim ponude.
- Trebam ponudu za zamjenu krova na spremištu za alat koji je otprilike 12 m2 prekriven salonit pločama (azbest) i odvoz na zbrinjavanje, te otprilike 6 m2 nadstrešnicom (plastika) na istom spremištu koja je u lošem stanju.
- Također je i nadstrešnica na terasi ispred kuće u lošem stanju pa ju treba zamijeniti.
- Na balkonu od sobe je samo stavljen premaz da ne prokišnjava ali nema nagiba pa ostaju lokvice vode nakon kiše, trebalo bi staviti određeni premaz tako da bude nagib.
- Trebalo bi provjeriti na krovu kuće crijepove ako ima oštećenih jer smo vidjeli iz tavana da su neki malo slomljeni.
- Ako je moguće postaviti izolaciju ispod krova na tavanu, staklenu vunu ili slično.
Šaljem potrebne fotografije. Molim da mi pošaljete odgovarajuće ponude za navedene radove. Trebam ponudu za popravak krova. Nekoliko kupa palo i neke su skliznule. Trabalo bi zamijeniti oštećeni krov na vikendici (cca 6 x 4 m). Stari krov je od valovitih ploča a zamijenio bih ga sa limenim krovom.