Gradnja, grubi radovi

Izgradnja Ytong kuće

Liganj


Trebam ponudu za izgradnju kuće katnice cca 250 m2, u mediteranskom stilu, od temelja do krova sa svim instalacijama i bazenom u dvorištu. Gradimo obiteljsku kuću, kuća ima ukupnu površinu od 235 m2, prizmelje 83 m2, prvi i drugi kat svaki 75,00 m2, ravni krov, trakaste temelje, nadtemeljne zidove.
Treba mi netko tko će za razumnu cijenu ponuditi gradnju kuće do stupnja visoki roh bau što uključuje i izolaterske radove na podovima hidro i termo izolacija te estrih na svim podovima te izradu ravnoga krova.
Dakle prirepremni radovi bez naplate izrade table, sanitarnih čvorova, bez posebne naplate oplate za svaki stupanj izrade AB zidova temelja i betonskih zidova, izrada fasade, struje i vode ako je moguće.
Imamo projekte za sve radove i troškovnike sa mjerama. Molim samo ozbiljne ponuđače i točne i precizne. Opšav oko dimnjaka i 4 dužna metra između zida i nadstrešnice. Trebam ponudu za asfaltiranje dvorišta cca 200 m2, podloga je od kamena, potrebno je napraviti pripremu i asfaltiranje Potrebno mi je izbetonirati površinu cca 1.20 m širine i 7 m dužine ispred kuće. Zaštopani oluci na zgradi od 3 kata. Potrebno čišćenje jednog vertikalnog i jednog horizontalnog oluka i provjera ukoliko je potrebno čišćenje svih. Trebam ponudu za zamjenu starog crijepa s novim eco dach pločama. Krov je podaskan i stavljena je folija prije postavljanja crijepa.