
Izrada betonske ograde
Jelenje
Trebam fugiranje konobe u kamenoj kući tlocrtne površine 45 m2. Zidovi su visoki oko 3 m. Potrebno je čišćenje i fugiranje zidova te postavljanje pločica na podu. Izgradnja školjke bazena u betonu 8 x 4 m i visine od poda 1,5 m s pripadajućim skalama i zid dužine 8 m. Postavljanje kamenih pločica u dvorištu 30 m2. Tražim Izvođača radova za tri kuće, "Kljuć u ruke". Kuća A ca 180 m2 sa garažom i terasom; Kuća B ca 190 m2 sa garažom i terasom; Kuća C ca 260 m2 sa garažom i terasom. Svaka kuća sa bazenom, podnim grijanjem, toplinskom pumpom.
Projekte i troškovnike za planiranja šaljem mail-om, molim da priložite referente Objekte koje ste izradili i opis vaše firme. U prilogu vam šaljem četiri slike za objavu. Trebam ponudu za građevinske radove izrade kompletne gusterne, kolika bi bila cijena 4 × 4 × 4? Trebam ponudu za uređenje dvorišta: - iskop cca 85 m2, dubina 40 cm, agrotekstil / zaštita na dno, ispuna s batudom, završni sloj šljunka, 25 m rubnjaka, postavljanje. Trebam ponudu za radove na uređenju okućnice veličine 250 m2. Izrada zida dužine 80 m, betoniranje, izravnavanje, nasipavanje. Za potrebe izgradnje sustava cestovne rasvjete u potrazi smo za kvalitetnim izvođačem armiranobetonskih temelja za rasvjetne stupove. Potrebno je iskopati jame za temelje uz cestu te zašalovati i izbetonirati temelje s armaturom i sidrenim vijcima (ankerima), sve prema nacrtima. Regulaciju prometa tijekom izvođenja radova dogovara tvrtka s tehničkom jedinicom. Temelji su armirano-betonski klase betona C25/30, XC4 dimenzija:
- a × b × t = 100 × 100 × 110 cm, 27 komada za stupove visine 10 metara
- a × b × t = 140 × 140 × 160 cm, 30 komada za stupove visine 14 metara
Temelje treba armirati armaturnim šipkama klase B500B, fi 8 mm prema nacrtima.
U temelje je potrebno ugraditi sidrene vijke klase čelika S355J2 prema nacrtima. Sidrene vijke je prije spuštanja u oplatu (šalung) potrebno prethodno povezati u kruti koš zavarivanjem dodatnih armaturnih šipki fi 8 kako bi se osigurala njihova vertikalnost kod ugradnje i za vrijeme uporabe. Kod montaže sidara koriste se metalne šablone koje će Vam biti dostavljene zajedno sa potrebnim brojem sidara (ankera):
- 4 x M24 . . . 857 mm , 4 x 27 = 108 komada za stupove visine 10 metara (dobavlja naručitelj)
- 8 x M24 . . . 857 mm , 8 x 30 = 240 komada za stupove visine 14 metara (dobavlja naručitelj)
Molimo ponudu koja uključuje sav rad i sav materijal (osim ankera) za sve navedeno. Trebam ponudu za građevinske radove betoniranje parapeta za ogradu duljine 110 metara. Površinski AB parapet (20 cm visine), sa stopama ukopanim na 80 cm dubine na svaka 2.5 metra (45 stopa).