
Izrada betonske ograde
Klanfari
Trebamo ponudu za gotovi beton. Radi se o betoniranju dvorišta, ima 35 m2. S armaturom ako može. Trebam ponudu za adaptaciju kuće, novi krov, terasa, otvori za terasu, unutarnje pregrade, izvođenje radova odmah. Sredstva osigurana. Trebam ponudu za izradu betonske ograde parcele dimezija 40 m dužine sa temeljem 1/2 do 100 cm visine, širina zida 25 do30 cm. Tražimo majstora za izgradnju vanjskih stepenica. Kod stepenica razmatramo različite ideje i opcije, ne držimo se strogo kakvoće materijala i strukture. Uz stepenice, htjeli bismo zatvoriti prilaz iz donjeg kata na gornji: micanje postojećih metalnih stepenica sa privremenim drvenim daskama te zatvaranje rupe betoniranjem poda kako bismo stvorili novi postojeći ulaz te stvorili više prostora.
U prilogu su slike: gdje se nalaze postojeće stepenice te dimenzije otvora, gdje bi išle nove stepenice i novi glavni ulaz za kat te visina od poda do deke.
Napomena: deka treba pojačanje, no nadamo se da to nije neophodna opcija kako bi se napravile stepenice, ukoliko je, budite slobodni poslati i jednu i drugu ponudu (sa i bez podebljanja deke). Također mogućnost niveliranja poda nakon zatvaranja otvora, kvadrature cca 25 - 30 m2. Ukoliko želite i to ukomponirati u ponudu. Trebam ponudu za građevinske radove izrade septičke jame 20 m3 od iskopa, betoniranja do otvora jame za pražnjenje. Sav potrebni materijal uključiti u ponudu. Treba izbetonirati dio dvorišta dimenzija 4 x 4 metra, debljine cca 7 - 8 cm. Svu bi pripremu sami odradili. Možemo prema dogovoru čekati da se u našoj blizini vrši neka betonaža na drugom gradilištu, pa da se usput kod nas izlije potrebna količina. Trebam ponudu za nadogradnju kata, svi unutrašnji i vanjski radovi (fasada, uređenje okoliša) po principu ključ u ruke.