Izrada centralnog grijanja
Gornji Vinjani
Trebam ponudu za skraćivanje cijevi i montiranje radijatora. U obiteljskoj kući mi se pokvario atmosferski bojler te bih ugrađivala kondenzacijski bojler Bosch Eco 3 LIGHT (ZWB28-3). Na taj dimnjak treba spojiti samo kondenzacijski bojler i nema spojenih drugih uređaja (osim sadašnji atmosferski bojler kojeg mijenjam). Dovod zraka je mogući bočno (bojler je na manje od 2 m od fasade).
Molila bih ponudu za sanaciju dimnjaka - ugradnju potrebnih plastičnih cijevi, demontažu postojećeg atmosferskog bojlera i montažu kondenzacijskog bojlera Bosch Eco 3 LIGHT i informaciju kad biste mogli izvesti sanaciju.
Dimnjak je visok 10 m, promjer je 20 cm, imam negativni atest. Bojler je u prizemlju, postoji kat i kosi krov iznad. Dimnjak je oko 5 m iznad kosog krova, a dostup do njega je moguć kroz krovni prozor. Trebam servis bojlera Junkers od ovlaštenog servisera koji može izdati potvrdu o ispravnosti uređaja za HEP. Srušili smo jedan zid u stanu te bismo trebali radijator koji je bio na tom zidu prebaciti na susjedni zid, dakle odrezati ga i zakrenuti za 90 stupnjeva. Trebam instalatera za pregled i čišćenje plinske peći. Imam 22 članka radijatora Lipovica i drugi po 7 članaka Lipovica te kupaonski radijator, trebam majstora za čišćenje i bojanje radijatora. Kotao na centrametalovoj peći pušta vodu, trebam majstora za popravak.