Gradnja, grubi radovi

Izrada demit fasade

Drenovec


Trebam ponudu za adaptaciju terase koja se nalazi u prizemlju. Potrebno je betoniranje s hidroizolacijom i postavljanjem pločica. Pola terase je zemlja a druga polovica su betonske ploče povezane smolom. Osim toga potrebna je obnova i farbanje betonske ograde, popunjavanje dva otvora cca 7 x 100 cm i stavljanje cijevi za odvod za vodu. Obnova i farbanje zida (fasade) izvana i iznutra terase.
Također treba postavljanje novih pločica na vrhu ograde i obnovu ili zamjenu metalnog dijela. Trebam ponudu za izradu fasade 250 m2. Južna strana jedne zgrade ima problema sa dosta pukotina na fasadi i mi bi htjeli to sanirati što prije jer ljudima vlaga zadaje puno problema unutar zidova njihovih stanova. Molimo procjenu radova po m2. U prilogu je par slika sa vanjskih strana gdje pri kiši vlaži unutar stanova. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade 12 cm oko 400 m2. Tražimo zainteresirane za izradu stiropor fasade cca 300 m2 i izgradnju potpornog zida 35 m2 te ploče za sjenicu 40 m2. Ostali mogući radovi ovise o financijskoj konstrukciji - betoniranje dvorišta cca 70 m2, postavljanje pločica 40 m2, izrada balkonskog zidića 10 m2. Molim hitno ponudu za slijedeće radove na kući:
- žbukanje zidova iznutra cca 50 m2
- žbukanje zidova izvana cca 50 m2
- gletanje i bojanje zidova i stropova iznutra cca 300 m2
- izolacija hladnih zidova cca 200 m2
- izolacija od plijesni cca 150 m2.
Ujedno molim ponudu za izradu stiropor fasade cca 200 m2. Kuća ima fasadu staru 50 godina. Ponude molim na mail. Trebam ponudu fasadera. Potreban izvođač radova za obnovu stare fasade na obiteljskoj kući. Površina fasade je 130 m2. Visina vanjskih zidova je od 8 do 10 m. Dvije strane kuće se nalaze na javnoj površini te je potrebno ishodovati dozvolu za postavljanje skele na javnoj površini. Treća strana se nalazi u dvorištu dok je četvrta naslonjena na susjednu zgradu. Toplotna izolacija se neće raditi zato što je rijec o objektu izgrađenom prije 1968. godine te je projektom predviđeno zadržavanje postojećeg izgleda fasade. Planirano je otući stari i slabi dio fasade dok zdravi zadržati te sve jednobrazno urediti. Debljina predviđene fasade je 2 do 3 cm. Najam skele i materijala ja osiguravam ili uz dogovor. Molim ponude na whatsapp ili viber.