Gradnja, grubi radovi

Izrada drenaže

Ičići


Trebam ponudu za obnovu drenaže oko kuće. Trebam ponudu za fasaderske i hidroizolaterske radove na postojećoj kući. Radi se otprilike o 350 m2 fasade, stiropor 10 cm. Postojeća stara fasada je čvrsta i ravna. Strehe krova nedavno su obučene knauf aquapanelima. Postoje i dva balkona. Boja fasade bila bi kombinacija zamazane bijele i sive. Dodatno je potrebno izvesti drenažu u dužini od oko 35 m oko samog objekta te izolirati podrum sa 10 cm stirodura, ljepenkom i čepičastom folijom. Ako postoji mogućnost možemo razgovarati i ojačanju temelja armaturnom mrežom i prskanim betonom. Trebam ponudu za drenažu temelja postojeće kuće. Prije sastavljanja ponude, doći pogledati obavezno. Hidroizolacija i drenaža temelja kuće (sjeverni zid). Temelj otkopan i očišćen, trebam ponudu. Trebam ponudu za građevinske radove hidroizolacije temelja, kuća je veličine 16,5 x 10 m. Jedan dio kuće je u zemlji 1 m i tu prodire voda u prizemlje, širi dio kuće. Interesira me ponuda (izolacije kuće temelja + drenaža) na dužini cca 18.5 m + 1 m izolacije na drugoj strani gdje je sada trenutno zelena površina i gdje će se s vremenom također radit iskop za kolni ulaz i izolacija odjednom pa da se posle ne oštečuje taj čošak rubnjaka, kocki, odvoda žljeba itd.
To je inače dvojni objekat. Ja bih dao otkopati (iskop) jer mislim pripremiti i napraviti opločnik pred kućom (kocke). S iskopom bih krenuo za cca 3 tjedna.
Na toj ravnoj dužini od (točno 18.5 m) nalaze se 3 betonirane kanalizacijske šahte 50 x 50 cm uz rub temelja (kako se to prije gradilo (gradnja 1972 god.). Odvod drenaže mogu pustit samo na jednu stranu. Trebam sanirati 3 prostorije zbog plijesni i vlage ukupne kvadrature oko 80 kvadrata. Kolika bi bila cijena sanacije?