Izrada električnih instalacija
Donji Macelj
Električarski radovi. Izvlačenje klasične utičnice iz postojeće trofazne. U kuhinji je zidna trofazna utičnica i potrebno je izvesti monofaznu za priključenje nove pećnice. Potencijalno će se trebati izmaknuti utičnica (nadžbukno) oko 50 cm od postojećeg priključka. Potrebna firma za izvođenje elektroinstalaterskih radova, kuća prizemnica 120 m2 novogradnja. (bužir je proveden kroz deku). Trebam popravak roleta. Rolete / tenda su električne na daljinsko upravljanje. Trenutačno sistem ne radi. Kada se pokuša upravljati s daljinskim upravljačem rolete ne reagiraju. Molim pomoć. Trebam nekoliko popravaka, pa molim da mi pošaljete ponudu.
1. Osigurač je stalno iskakao te je nastao kratki spoj na utičnici kad smo nakon isključivanja svih aparata uključili veš mašinu te je utičnica pocrnila.
2. Popravak plafonjere
3. Poravak dviju kuhinjskih napa - ne svijetle
4. Odspajanje jedne i spajanje dviju veš mašina Trebam električara za popravak kupaonske svjetiljke -
paljenjem nema svjetla nego se čuje zujanje. Trebam majstora za demontažu postojećeg električnog bojlera i montažu novog Ariston električnog bojlera. Nabava i montaža 2 električna bojlera.