Instalaterski radovi

Izrada elektroinstalacija

Gladovec Pokupski


Trebam električara, zamjena prekidača širine 2 modula za novi s 3 modula. Trebati će proširiti rupu za kutiju (sadašnja je za 2 modula). Trebam električara, uključivanje u struju novog štednjaka, novi nema električni kabel, na tom mjestu je do sada stajala ugradbena pećnica i potrebna je montaža svjetiljke na strop. Trebam montažu (slaganje) nove termoakumulacijske peći. Trebam električara, provjera električne instalacije za električni bojler 80 l u kupatilu i u kuhinji 5 l. Izgorjele cijevi za dovod hladne i tople vode. Ugradnja fidove sklopke. Trebam nekoliko popravaka, pa molim da mi pošaljete ponudu.
1. Osigurač je stalno iskakao te je nastao kratki spoj na utičnici kad smo nakon isključivanja svih aparata uključili veš mašinu te je utičnica pocrnila.
2. Popravak plafonjere
3. Poravak dviju kuhinjskih napa - ne svijetle
4. Odspajanje jedne i spajanje dviju veš mašina Trebala bih električara za postavljanje stropnog ventilatora. Potrebno ugraditi novu napu u novoj kući. Potrebno izbušiti rupu u zidu fi 150 za ventilaciju nape. Također ugradnja 2x plafonjera i 1 veliki luster.