Instalaterski radovi

Izrada elektroinstalacija

Novo Selo na Dravi


1. bojler na struju 80 l, Gorenje, 6 mjeseci radi, novi, topla voda slab tlak, malo se koristi, očito se zaštopalo sa kamencem.
2. peć na struju Gorenje, radi i peče rerna, ali slabo peće odozdo, nešto je oko grijača. Molim ponudu za popravak navedenog. Trebam nekoliko popravaka, pa molim da mi pošaljete ponudu.
1. Osigurač je stalno iskakao te je nastao kratki spoj na utičnici kad smo nakon isključivanja svih aparata uključili veš mašinu te je utičnica pocrnila.
2. Popravak plafonjere
3. Poravak dviju kuhinjskih napa - ne svijetle
4. Odspajanje jedne i spajanje dviju veš mašina Trebao bih na legaliziranu klet priključiti struju jer je pri kraju razvađanje ukopanog kabla uz cestu. Potreban mi je u ovom trenutku minimum rasvjetnih tijela i utičnica uz atest, jer namjeravam, kasnije, preuređivati klet u istim gabaritima. Nove elektroinstalacija i ugradnja u 6 kupaona u jednoj kući tj. LED lampice, nove utičnice, ventilator za kupatilo. Nove utičnice u par soba u kući i u kuhinji. Moguća izmjena 3 - 4 osigurača. Montaža samostojećeg kombiniranog štednjaka (plin / struja) na priključku za zemni plin. Potrebno je i 1,5 m crijeva za plin. Tražim majstora za postavljanje električnih Instalacije za dvije sobe i hodnik. Trebam električara, premala struja, promjena na veću, trofazna struja, sprovđenje žica po kući, instalacija lampi.