
Izrada estriha
Novi Čeminac
Tražim izvođača za estrih za na podno grijanje, 14 i 24 m2. Trebam ponudu za izradu 100 m2 podloge u kući i strojno žbukanje 400 m2. Trebam ponudu za izradu strojne glazure, površina 80 m2, 1 kat, podno grijanje. Trebam ponudu za izradu strojne glazure u podrumu, debljine 2 - 3 cm, 50 m2. Trebam ponudu po m2 za građevinske radove žbukanja zidova cementnom žbukom. Radi se o novogradnji. Kuća je površine tlocrtno cca 200 m2. Zanima me žbukanje sa završnim slojem, ne samo grubo žbukanje. Također, molim i ponudu za građevinske radove izrade glazura po m2. Na dijelu kuće je podno grijanje. Debljina glazure bila bi 8 cm. U glazuru se ne stavlja stiropor. U toku smo kupnje nekretnine. Zgrada ima površinu od 314 m2, neto 283 m2 i tražimo ponudu za kompletno završavanje tog objekta. Koliko shvaćamo po opisu nekretnine sa slika iz prodajnog oglasa, potrebno je postaviti sve unutrašnje instalacije (vodovod, kanalizacija, struja, grijanje) prozori, vrata, zavrsni podovi (keramika, parketi), žbuku na unutrašnjim zidovima te vanjska fasada i ostalo.
Vlasnik posjeduje kompletnu arhitektonsku dokumentaciju za nastavak gradnje i predložio je da sami odaberemo izvođača radova koji će doći do njega pogledati dokumentaciju i nama direktno dati ponudu.
Molimo da stupite u kontakt s vlasnikom i dogovorite termin za pregled / inspekciju spomenute započete gradnje te nas obavijestite oko procjene navedenih troškova. Trebam ponudu za izradu strojne glazure u garaži. Cca 30 m2. Ponuda mi treba za sve pripremne radove, materijal i izvođenje radova.