Gradnja, grubi radovi

Izrada estriha

otok Korčula


Trebam ponudu za izradu cementnog estriha - glazure:
1. Dobava materijala i izrada podne glazure d = 5 cm s toplinskom izolacijom u prizemlju od ekspandiranog polistirena d = 5,0 cm (EPS 100 + EPS T), s PE folijom. Ukupna debljina 10 cm = m2 cca 160.
2. Dobava materijala i izrada podne glazure d = 5 - 9 cm bez toplinske izolacije u prizemlju = m2 60 Trebam ponudu za micanje podnih pločica i glazuru, hodnik 8 m2. Trebam ponudu za izradu strojne glazure na vanjskoj terasi, pripremu za keramiku. Potrebna nam je adaptacija, odnosno prenamjena poslovnog u stambeni prostor cca 55 m2.
- glazura na cca pola prostora 25 m2
- knauf pregrade
- postavljanje keramike i laminata
- izbijanje stare stolarije i ugradnja nove uz podzidavanje, izbijanje ulaznih vrata i ugradnja novih te probijanje jednog prozora
- gletanje, krečenje
- nešto električarskih radova
- proširenje postojećeg centralnog grijanja za dva grijaća mjesta.
Lijepo molim da mi se jave ponuđači koji će mi dati ponudu financijski specificiranu po pojedinoj stavci radova. Trebam ponudu za obnovu drvene kuće. Kuća površine 55 kvadrata - izrada poda / deke jer je trenutno zemlja, popravak dijela kuće između kamenog i drvenog dijela koji se ''odvojio'', ovisno o mogućnostima, stavljanje novog (limenog) krova. Isto tako trebam ponudu i za obnovu kamene kuće površina 25 kvadrata, izrada poda (sada je zemlja), izgradnja kupaonice, probijanje vrata, izgradnja terase, u prilogu su slike. Izrada glazure na prizemnom objektu, 35 m2, oko 6 cm debljine, nije potrebno stavljati stiropor. Trebam izvođače slijedećih građevinskih radova: Hidroizolacija i glazura na stambenoj kući u novogradnji površine cca 30 m2. Radi se o otvorenoj terasi koja je u cijelosti spremna za navedene radove. Ponuđaču šaljem slike. Kuća ima cca 300 m2 tako da će u slijedećoj fazi također biti potrebni radovi na glazuri, ukoliko ću biti zadovoljan sa cijenom i kvalitetom izvedenih radova u prvo navedenoj fazi s hidroizolacijom.