Izrada fasade 8 cm
Srijane
Trebam ponudu za fasaderske radove. Potrebna je izrada termo fasade. Trebam ponudu za građevinske radove za izradu fasade na višestambenoj zgradi:
1) Dovoz, odvoz i postava i demontaža potrebne građevinske skele za izradu fasade m2 500,00 × 35,00
2. Izrada fasade na obiteljskoj kući na četiri strane, u sloju stiropora d=8 cm i d=10 cm (poslati ponudu za obje varijante), ljepilo, mrežica, ljepilo te nanašanje završnog sloja dekorativne žbuke tipa Acrylat. m2 503,00 x 220,00
3. Obrada vijenca kuće u slojevima: Ljepilo, mrežica, ljepilo, impregnacija te završna dekorativna žbuka tipa Acrylat. Kosi vijenac na strani kuće. m1 24,00 x 170,00
4. Obrada vijenca oko kuće u slojevima: llepilo, mrežica, ljepilo, impregnacija te završna dekorativna žbuka tipa Acrylat. m1 45,00 x 180,00
5. Obrada ograda izvana i iznutra s nanašanjem sloja ljepilo, mrežica, ljepilo te završni sloj dekorativne žbuke tipa Acrylat. m2 85,00 x 170,00
6. Obrada podgleda lođa i ulaza u sloju: ljepilo, mrežica, ljepilo, impregnacija te završna fasadna žbuka tipa Acrylat. m2 56,00 x 170,00 = 9.520,00 Trebam ponudu za izradu stiropor fasade, debljina 5 cm, alternativno kamena vuna 5 cm. Površina fasade ukupno cca 230 m2. Podloga je cementna ravna fasada davno obojana bijelom bojom koja sada otpada pa ju je potrebno oprati visokotlačnim peračem. Na to postaviti novu fasadu. Kuća je skroz slobodna za pristup, opseg je cca 40 m, od toga 15 m terase. Dva su kata i lastavice.
Temelji su do nivoa terasa, pa se tu ne postavlja fasada. Na dijelu veće terase nalazi se loznica koju ću ja odmaknuti od fasade za cca 1m, prije početka radova. Na fasadi je postojeća PVC-stolarija, a treba ugraditi PVC-klupčice. Trebam ponudu za građevinske radove.
Glavni objekt je adaptiran te je ostao ovaj manji za adaptaciju koji bi se pretvorio u stambeni prostor.
Radi se o objektu koji ima tlocrtnu površinu od 20 m2 gdje bi se sa zadnje strane dodala kupona od cca 6,50 m2 i malo spremište, pov 3,00 m3 = 10 m2. Na kupaoni bi došao kosi krov sa izolacijom. Ispred objekta se betonira 8 m2 i na tome se radi nadstrešnica.
Na katu je spavaći prostor pod kosim krovom. Svi novi krovovi su limeni crvene boje – slijedi dogovor.
Priključci za: hladnu vodu, toplu vodu i centarlno grijanje su predviđeni već u glavnom objektu. A malo niže na istočnoj strani 5 m je udaljena septička jama.
Struja, voda: odvod i dovod te centralno grijanje – radijatori su za taj objekt (5 radijatora)
Uz taj objekt se pridviđa i izrada te montaža kosog kroviča na južnoj strani glavnog objekta da se osobe zaštite od padalina.
Na katu objekta dolaze na međukatnoj konstrukciji tavaloni od 5 cm i OSB ploče od 22 a na njih laminat.
Zidovi kupaone i zidovi doljnjeg dijela se žbukaju a ostalo je knauf.
U doljnjem dijelu ide keramika.
Fasada je termo stiropol od 8 cm a za boju slijedi dogovor, boja koja se može prati – odbija vodu (takvu imamo na glavnom objektu).
U prilogu je troškovnik.
Trebam fasadere za cca 170 m2 fasade obiteljske kuće. Trebam fasadera za napravit stiropor izolaciju i hidroizolaciju. Povoljno i što prije. Detaljnije informacije na kontakt. Trebam ponudu za građevinske radove izrade drenaže podruma, potrebni su zidar i fasader.