Gradnja, grubi radovi

Izrada fasade na obiteljskoj kući

Gornja Šemnica


Trebam ponudu za postavljanje izolacije od kamene vune i fasade na obiteljsku kuću (novogradnja). Potrebna mi je ponuda za izradu fasade na stambenoj zgradi.
1. Popravak grube žbuke na vanjskim zidovima podruma, 8,00 x 8,00 x -gruba. Cementna žbuka stupanj m3, 50
2. Obloga zida podruma stiroporom d=5 cm na ljepilo, sidrenje cca 2 kom / m2, armiranje PVC mrežicom u ljepilu i gletanje (samo rad) m2 40,00
3. Nanošenje kulirplast završne žbuke i gletanje (samo rad) m2 40,00
4. Oblaganje zidova prizemlja i potkrovlja stiroporom grafit d = 12 cm, sidrenje, armiranje PVC mrežicom u ljepilu i gletanje (samo rad) m2 200,00
5. Montaža i demontaža cijevnih fasadnih skela (H elementi, samo rad) m2 250,00
6. Završna žbuka naribana Jubizol (samo rad) m2 200,00
7. Boja Belton 1x (samo rad) m2 200,00, m2 35,00
8. Demontaža postojećih drvenih grilja i vrata sa odvozom na komunalnu deponiju kom 23,00 Trebam ponudu za građevinske radove, žbukanje, glazura, pločenje i fasada. Radi se o garaži koju prenamjenjujemo u prostor za proizvodnju. Idejni projekt je gotov. Molim ponudu za izradu fasade prema specifikaciji u prilogu. Radi se o obiteljskoj kući. Za sva eventualna pitanja možete me kontaktirati na telefon ili e-mail. Čišćenje, popravak i pranje fasade, impregnacija, nanos mase, umetanje mrežice, nanos mase i zaglađivanje. Nanos fasadne boje, površine 300 - 400 m2. Trebam ponudu za stiropor fasadu za cijelu kuću V9m, D12m, Š10m, otprilike. Prizemlje, kat, visoko potkrovlje. Trebam ponude za izradu stiropor fasade na obiteljskoj kući. Čista površina zidova za stiropor je cca 270 m2, zasebno otvori (vrata i prozori) zauzimaju cca 35 m2, a dužine za postavljanje klupčica su cca 13 metara.
Traži se izrada fasade koja uključuje stiropor 15 cm, sa jamstvom na radove. Plaćanje po završetku posla. Poželjno je pokazati bar dva nedavno odrađena posla izrade fasade. Na ponudi treba posebno iskazati cijenu za ruke (sa skelom) a posebno materijal. Treba obavezno navesti o kojem materijalu tj. fasadnom sustavu se radi, a treba biti svakako bolje kvalitete. Poželjno bi bilo dodatno ponuditi i jači fasadni sustav koji štitit od tuče. Završni sloj silikat. Boja bi bila dvobojna.