Izrada fasade na obiteljskoj kući
Žutnica
Potrebno mi je navlačenje ili bojanje fasade. Kuća je na novo ožbukana. Molila bih ponudu za izradu fasade, površina je cca 280 m2, 5 cm kamene vune. Poželjno je da radovi budu tijekom sljedeća 2 mjeseca. Na vikendici je potrebna izrada te ukoliko ste u mogućnosti ponuditi sljedeće, molila bi da me kontakirate radi više informacija:
· Stolarija mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 1,4 za komplet (Uw), odnosno 1,1 za staklo (Ug)
· Strop i krov mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,2 – u naravi to je 18 cm mineralne vune
· Fasada mora koeficijent prolaska topline U (W/m2K) imati jednak ili manji od 0,25 – u naravi to je 14 cm EPSa ili 12 cm mineralne vune
· Sunčani kolektori za pripremu tople voda moraju imati stupanj korisnog djelovanja od najmanje 70%
· Ugradnja sustava s kotlom na drvnu sječki / pelete za grijanje potrošne vode i / ili prostora mora imati stupanj korisnog djelovanja najmanje 85%
· Ugradnja novog sustava s dizalicom topline za grijanje potrošne vode i / ili prostora ili za grijanje i hlađenje A energetske klase:
zrak-voda, voda-voda i zemlja-voda uz GWP -< 2150.
Ugradnja novog sustava s fotonaponskim pretvaračima za proizvodnju električne energije u samostalnom ili mrežnom raduzmjena starog krova s izradom i postavljanjem novog Izlazak na teren i izmjera je obavezna. Nemam nacrte i potrebne mjere. Trebam majstora za izradu nedovršene fasade na kući. Trebam ponudu za nadogradnju kata, svi unutrašnji i vanjski radovi (fasada, uređenje okoliša) po principu ključ u ruke. Trebao bi napravit fasadu gornjeg kata sa sjeverne strane, ja bih kupio materijal, samo me zanima cijena za ruke. Trebam uslugu postavljanja fasade cca 250 - 300 m2. Naš materijal - vaša skela i radovi.