Izrada fasade sa stiroporom
Obed
Trebam izradu fasade oko 450 m2, 10 cm debljine, skela ima ili vaša pocetak 15.05. Trebam zamjeniti 50 godina staru fasadu novom. Radi se o manjoj vikendici u nizu i trebala bi nova fasada na istočnom i sjevernom zidu, fronta je u kamenu.
U pitanju je cca.60 m2 površine koju treba pokriti novom fasadom. Molio bih da mi se ponuda pošalje na e-mail. Trebam obradu špaleta ugrađena je pvc stolarija na stanu 65 m2, obrada iznutra je napravljena, potrebna je obrada izvana, balkonska stjena dužine 3 m i 4 dvokrilna prozora, potrebna je izlolacija i obrada tako da se ne stvara vlaga na zidu ispod prozora sa unutarnje strane. Trebam ponudu za fasadu na kamenoj kući, cca 60 m2. Trebam ponudu za stiropor fasadu i krovopokrivača. Trebam vanjsku fasadu - oko 500 kvadrata, komplet; striopor, mrežica, ljepilo, završni sloj. S ulične strane oko 150 kvadrata, ne ide stiropor nego samo mrežica, ljepilo i završni sloj; s dvorišne strane stiropor vjerojatno 3 cm za oko 50 kvadrata, ostalih 300 kvadrata stiropor 5 cm - naravno to su samo moji prijedlozi, zbog jednostavnosti, stolarije,..
S dvorišne strane, u najvišem dijelu visina je oko 17 metara. Kuća se može praktički svaki dan pogledati uz prethodnu najavu (sat-ili dva prije dolaska). Plaćanje je odmah i u cijelosti, (ili po dijelovima posla), no unaprijed ne. Molim zainteresirane uz ozbiljne, jasne i jednostavne ponude. Trebamo ponudu za građevinske radove, treba napraviti fasadu, krov i nešto oko kuće.