Gradnja, grubi radovi

Izrada fasade sa stiroporom

Semeljci


Trebam fasadera odnosno firmu koja izvodi radove izrade nove fasade na kući, sveukupno 90 m kvadratnih, stiropor debljine 8 cm. Fasada na obiteljsku kuću koja več ima fasadu od hirofe i na jednom dijelu (56 m2) stiropor od 8 cm armiran, tiplan i pogletan.
Ukupno 104 m2 fasade u debljini od 14 cm + 55,13 m2 fasade od 6c m gdje već postoji stiropor od 8 cm armiran i zagletan, + 12,22 m2 sokla u debljini od 8 cm XPS + 11,05 m2 fasade u debljini od 7 cm prema negrijanom prostoru.
Sanacija zidova nakon izmjene stolarije (ugradila bi se stolarija uža od postojeće - ne treba ponuda za stolariju i ugradnju) + postava prozorskih klupčica u ukupnoj dužini od 11 m.
Potrebni radovi:
1. montaža i demontaža skele
2. otprašivanje, pranje i impregnacija stare fasade.
3. sanacija zidova (izrada špaleta, gletanje i bojanje nakon izmjene stolarije)
4. Postava prozorskih klupčica
5. Izrada novog sloja fasade sa svim za 1 m2
- Fasadni stiropor
- Fasadna mrežica za armiranje 160 g
- PVC kutnik s mrežicom 10 + 15 cm po čoškovima i oko prozora.
Početni cokl profil:
- ljepilo za lijepljenje izolacijskih ploča - 4 kg
- ljepilo za armiranje i zaglađivanje - 4 kg
- predpremaz, podloga - 0,2 kg
- akrilna žbuka (do 1 grupe boja) - 2,5 kg
Trebam ponudu za javljanje na natječaj za energetsku obnovu. Radovi bi se obavljali ako se prođe na natječaju. Trebamo ponudu za sanacija fasade 4-katnice. Na stambenoj zgradi oštećen je manji dio fasade koji bi trebalo sanirat. Trebam majstora za sep navuči, sve je pripremljeno za bojanje. Toplinska fasada po ETICS sistemu na obiteljskoj kući 410 m2. Debljina stiropora 12 cm. Obnova 2 balkona 15 m2 s izolacijom i keramikom. Trebam ponudu za izradu vanjskog stepeništa za kuću u renovaciji tipa P + 1 + Ptk (priz + kat + potkrovlje). Zamjena krovišta i krova sada u projektu za 220 m2.
Izrada toplinske izolacije zidova stiroporom do 12 cm s fasadom od 300 m. Limarski radovi za predmetnu kuću (rine, vjetarlajsne, strehe i druge pripadajuće. a) Samo ozbiljne Izvođače koji već imaju neke reference -iskustvo, b) Sredstva osigurana od mene Investitora, c) Molim dolazak na teren i izradu Ponude s predvidivim rokom izvršenja usluga a neki traženi radovi i usluge mogu počite odmah do svibnja.