Izrada fasade sa stiroporom
Sveti Petar na Moru
Trebam majstora za termo - fasadu 50 m2, 8 cm na obiteljskoj kući. Trebam ponudu za Demit fasadu. Potrebna je izrada fasade sa izolacijom od kamene vune d = 8 cm, zidovi su ožbukani. Površina fasade za izolaciju je cca 140 m2. Ostalo se radi samo ljepenka i mrežica cca 50 m2. 1. Izrada termofasade od stiropora debljine 10 cm. U cijenu uračunati skelu, rad i sav potrebni materijal. Fasade ima 132 m2.
2. Izrada termoizolacije negrijanog zida prema garaži od stiropora debljine 10 cm. Ucijenu uračunati potreban materijal i rad. Površina zida je 22 m2.
3. Termoizolacija negrijanog stropa prema prostorijama podruma stiroporom debljine 10 cm. U cijenu uračunati potreban materijal i rad, površina stropa je 48 m2.
4. Izrada termoizolacije kosog krova kamenom vunom u dva sloja, između rogova i preko rogova. Slojevi su po 14 cm debljine te potrebnim parnim branama i paropropusnim - vodonepropusnim folijama. Preko gotove izolacije postaviti knauf ploče. U cijenu uračunati rad i potreban materijal. Površina je 65 m2
5.Nabavka i postavljanje prozorskih klupčica, kamenih debljine 3 cm a širine 27 cm. Dužine su 2,35 m 2 kom, 1,36 m 1 kom, 1,10 m 1 kom, 0,95 m 1 kom, 1,40 m 2 kom, 0,90 m 1 kom i 0,85 1 kom. Trebao bi cijenu navlačenja mrežice i ljepila na već postavljeni stiropor. Moja skela, kvadratura je oko 150 m2. Potrebno je ožbukati cca 120 m2 vanjskih zidova kuće (prizemlje i kat) i nakon žbukanja navući silikonsku fasadu.
Na zidovima je trenutno bačen špric, namaz, špric.
Sve je pristupačno i skela se brzo postavi. Uz to je potrebna i obrada špala na balkonima i na krovu. Molimo ponudu za postavljanje fasade, 10 cm stiropora, kuća 230 m2. Molim za ponudu za izradu fasade po troškovniku u prilogu.