
Izrada fasade
Krapinske Tloplice
Molim ponudu za izradu stiropor fasade od 5 cm i to cca 150 m2 s materijalom i bez. Potrebna skela. Potrebna firma za izradu fasade, dio ide s 10 cm dio s 25 cm termoizolacije. Materijal za fasadu STO. Dosta je velik i zahtijevan projekt pa molim samo firme koje imaju uhodan team da se jave. Trebam ponudu za pojačanje temelja, izolaciju terasa i balkona na kraju fasada. 1. Molim okvirnu ponudu za sanaciju krovišta na vikend kući katnici. Pokrov je crijep Kanjiža i u dobrom stanju (oko 30 g. star), 10-tak je crijepova oštećeno pri potresu, ali su vanjske grede loše - nagrižene a nutarnje u upitnom stanju. Dodatno trebalo bi vidjeti u kakvom je stanju krovna izolacija (mineralna vuna), budući se vikendica nije koristla 2-3 godine i zatekli smo tragove glodavaca, vjerojatno puhovi - progrizli su rupe u fasadi uz krov.
Krovu se može pristupiti izvana - sa terase (visina oko 3.5 m) ili većim ljestvama s tla (visina do žlijeba oko 6 m sprijeda, a najmanje je straga - oko 4.25 m).
Krov je na dvije vode, površine oko 47m2, nagiba 33 st., sljeme je na 8m visine sprijeda odn.na oko 6m straga. Pristupni put je makadam.
2. Dodatno - hidroizolacija vanjskih zidova i temelja zanima nas ponuda i za 2 zida (5,5 m zid u kosini i 4,5 m zid u iskopu od oko 2 m), sa uklanjanjem betonskih stepenica širine 0.5 m i iskopom nasutog materijala.
3. Stavljanje termofasade uz korištenje državne subvencije - stiropor 8 - 10 cm, ukupno 90 m2 (3 zidne plohe) i dio stolarije (prozori), po dogovoru. Trebam ponudu za izradu stiropor fasade, dobava materijala i izrada toplinske izolacije fasade toplinskog sistema Demit slojevi mineralna vuna ili EPS 12 cm, alprofili, tiplovi, staklena mrežica, građevinsko ljepilo, silikatna žbuka i fasadna skela. Objekt je cca 240 m2. Treba završiti fasadu, jedan balkon, terasu i ulaz, urediti ulaz i izolirati donji dio fasade. Trebam ponudu za fasaderske radove. Postoji energetski pregled za kuću. Kuča tlocrtne površine 8.5 x 8.5 m, površine zidova 210 m2. Osim fasade trebalo bi napravit izolaciju stropa prema tavanu, 70 m2. Što se tiče krovišta, na krovu se nalazi šindra tako da postoji mogućnost da će se ovisno o procjeni morati mjenjat i krov.